#2
O, ciekawy wątek Uśmiech Macie jakąś drużynę, której kibicujecie? Ja mam jakiś sentyment do tego Lombardu z Pápa Oczko
Odpowiedz
#3
DVTK - Ferencvárosi TC 1-4... pozostałe jeszcze trwają, ostwteczne wyniki bądą po 22.oo
Nie kibicuję konkretnej drużynie, ale często zaglądam na strony o węgierskiej piłce nożnej.
I aktualna tabela:

Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#6
Nieźle zapowiada się dzisiejszy dzień w lidze NB I. W latach 70-tych ubiegłego wieku śledziłem poczynania zespołu "Kolejarzy" ... DVSC Debrecen. Debreceni VSC gra w Budapeszcie z Újpestem, aby dotrzymać kroku Videoton-owi potrzebne są 3 punkty. Újpest gra w kratkę, ten sezon zaczął słabiuto (2 porażki + 2 remisy) i od początku jego pozycja to dolna część tabeli. DVSC przegrał z Győri ETO FC i Pécsi MFC - oba mecze na wyjeździe.
Ciekawostka: kierownikiem technicznym zespołu Puskás Akadémia FC jest Pani Kővári Barbara Anna.
Odpowiedz
#7
Dwa ostatnie mecze 13. kolejki: Debreczyn wygrał i jest na 2. miejscu z 27 punktami, to jedyna zmiana w tabeli 1.ligi.
#9
Videoton FC - Mezőkövesd-Zsóry 1:0 ... dopiero w 84 minucie padł gol.
...słabiutki mecz, tak pisano na czacie.
Odpowiedz
#10
Przed kilkoma minutami rozpoczął się mecz DVSC-TEVA - Puskás Akadémia FC... w 11. minucie Debreczyn prowadzi 1:0... szkoda, że program M1 jest kodowany.