Plaże nad Balatonem
#1
Niekończący się zalew pytań dotyczących tego, jak wyglądają plaże nad Baltonem, skłonił mnie do szerszego omówienia tego tematu.

Polecam artykuł na naszej stronie:

Plaże nad Balatonem

Zachęcam do dyskusji - jeśli macie jakieś swoje spostrzeżenia albo pytania, piszcie!

Myślę, że wciąż pokutuje sporo mylnych wyobrażeń na temat wybrzeża Balatonu. Fajnie by było, gdybyśmy wspólnie stworzyli rzetelne kompendium wiedzy na ten temat.

pozdrawiam
Kasia
Odpowiedz
#2
To żeście się rozpisali... Nikt nie był nad Balatonem? Nie macie swoich spostrzeżeń?

Ja siłą rzeczy nie znam wszystkich nadbalatońskich plaż. W jakiej miejscowości lepiej pójść na płatną, bo bezpłatna jest beznadziejna? Które plaże lubią dzieci? Gdzie jest mało ludzi? Gdzie są problemy z toaletą, a gdzie z parkingiem? Co Wam się podoba, a co nie?

Zapraszam do dyskusji!
Odpowiedz
#3
Do trzech razy sztuka... Spróbuję więc raz jeszcze podjąć wątek nadbalatońskich plaż.

W Siófok kąpałam się w 4 miejscach, więc też nie czuję się ekspertką, zważywszy, że siófockie plaże ciągną się przez 17 km. Potem już na palcach jednej ręki mogę wymieć miejscowości, w których plażowałam.

A zdecydowanie najwięcej pytań jest zawsze o plaże, czemu trudno się dziwić. Polegam na opiniach moich węgierskich znajomych i gości HelkaTours, ale skoro sami bywacie nad Balatonem, może dorzucicie swoje trzy grosze?

O plażach popełniłam takie teksty - czekam na Wasze opinie!:

Plaże nad Balatonem

Piaszczysta plaża dla dzieci

Piaszczysta plaża dla dzieci w centrum Siófok
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości