Pogoda na Węgrzech
#1
teraz jestem na etapie prognozy pogodyUśmiech codzienne przeglądanie
ja polecam dwie

meteoprog

oraz krótka ale dokładna
icm

proszę forumowiczów o nastepne ciekawe strony pogodowe dla Węgier
Odpowiedz
#2
Pogoda na stronie Węgierskiego Instytutu Meteorologii: LINK.

Poza tym polecam tę stronę. Jeszcze się na ich prognozach nie przejechałem. Tu dla odmiany warto znać cyrylicę Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
(02-07-2012, 21:39)fvg napisał(a): Pogoda na stronie Węgierskiego Instytutu Meteorologii: LINK.

Poza tym polecam tę stronę. Jeszcze się na ich prognozach nie przejechałem. Tu dla odmiany warto znać cyrylicę Uśmiech

a nie trzebaUśmiech jest tan na górze taki znaczek z flagą angielskąUśmiech tylko czy jest tam pogoda na 14 dni ??
Odpowiedz
#4
Ano faktycznie. Nie widziałem nawet Uśmiech

Tak, tutaj jest np. pogoda dla Budapesztu na 2 tyg.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
Dzięki za takie fajne strony o pogodzie, na jednej ze stron jest nawet podana Nyiregyhaza, które to miasto chyba w tym roku potraktujemy jako "bazę".
W tym roku (po ubiegłorocznej wpadce pogodowej na Węgrzech) stwierdziliśmy z żoną, że w drugiej połowie lipca pojedziemy wtedy, kiedy najpierw sprawdzimy pogodę.
Kurcze, tak w ogóle to ja nawet nie wiedziałem, że takie szczegółowe informacje można znaleźć w "otwartym" necie.
Odpowiedz
#6
Witam jest to mój pierwszy post.
Jestem załamany mam wyjazd z rodziną 16 lipca patrzę na te strony które podaliście z pogodą a tam tydzień deszczu jak nie dłużej Smutek. Czy to możliwe takie deszczowe dni na Węgrzech, byłem już parę razy w tym pięknym kraju i jeszcze takich rzeczy nie widziałem, ja korzystam z meteogrupe i tam znów pokazują piękną pogodę na te dni Smutek ale może to moje złudne nadzieję, szukające dobrych wieści
Odpowiedz
#7
Progonoza to nie wyrok Uśmiech Nie chce mi się wierzyć, że trafisz na cały tydzień deszczu. A dokąd się wybierasz?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#8
Ja jadę chyba standardowo jak większość Uśmiech Pierwszy raz do Hajduszoboszlo, ale w planach mam wypad do Debreczyna oraz Nyíregyházi Uśmiech A więc rejony które będę pierwszy raz zwiedzał.
Odpowiedz
#9
Dobrze, że jest ten temat... ale źle, że w czerwcowy weekend planują zimno i przelotne opady Smutek
Odpowiedz
#10
Powiem Wam tak - od kilku lat niestety obserwuję postępującą zmianę warunków pogodowych lata na Węgrzech... zmianę na gorsze niestety!

Pamiętam bardzo dobrze czasy, gdy po wczesnoczerwcowych deszczach następne pojawiały się dopiero nie wcześniej, jak w II połowie września... i to przelotnie! Od maja do końca września panowało tam lato w rozumieniu statystycznego Polaka. Łatwo to także ogarnąć po cenach roczników win.

Jak widać na załączonych obrazkach, tendencja ta niestety się utrzymuje a może nawet pogłębia...
[Obrazek: gif_0107_f.gif]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,283 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 605 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 901 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,568 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Koszt LPG na Węgrzech kurek 49 64,763 06-07-2022, 13:58
Ostatni post: blackberry



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości