Polecana miejscowość nad Balatonem
#21
Zanka
mam namiar na domek dość blisko stacji jakieś 400 metrów.
Domek ten ma swoją "pruwatną plażę" w sumie to tylko pomost wychodzący w Balaton, ale obok jest duże centrum dziecięce z darmową zadrzewioną plażą Uśmiech

Niedaleko są dwa regiony winiarskie Zankai i, znacznie lepszy, badacsonyi
Odpowiedz
#22
Butek, ale to już północny brzeg. Trochę głęboko może być jak na takie dzieci...
Odpowiedz
#23
Witam, mozecie mi cos polecic na 8 osob (2 rodziny)
Myslalem o miejscowosciach Balatonlelle, Balatonfenyves, a moze jakies Zamardi?
Sam juz nie weim gdzie szukac.
Pomoze ktos?
Odpowiedz
#24
(25-04-2013, 21:46)armando napisał(a): Witam, mozecie mi cos polecic na 8 osob (2 rodziny)
Myslalem o miejscowosciach Balatonlelle, Balatonfenyves, a moze jakies Zamardi?
Sam juz nie weim gdzie szukac.
Pomoze ktos?

Zachęcam do przejrzenia naszej bazy noclegowej w tych miejscowościach: www.helkatours.hu

W przypadku dalszych pytań jestem do dyspocji: kociuba@helkatours.hu
Odpowiedz
#25
Przegladalem ale jeszcze nie bylem nad Balatonem i nawet nie wiem w jakiej miejscowosci szukac.
Potrzebuje fajne miejsce do relaksu na dwie rodziny (4 doroslych + 4 dzieci) na tydzien w sierpniu
Odpowiedz
#26
Polecam tutaj:

Apartament U Gosi

Apartament Marysia I

Pensjonat Smyk
Odpowiedz
#27
Witaj Ewa,

Prosze o informację czy w tym roku wciąż możliwy jest wynajem domku. Planujemy wakacje na Chorwacji i chcielibysmy sie po drodze zatrzymac sie na kilka dni nad Balatonem.

Z góry dziekuje za informację.

Pozrawiam,
Magda


(26-07-2012, 1:15)Ewa napisał(a): Mój teść - Węgier - wynajmuje za nieduże pieniądze dom nad Balatonem, w świetnej lokalizacji - mała miejscowość pomiędzy Siofok a Balatonfured. Pozytywy - cicho i spokojnie, ale blisko do kurortów. W Siofok masa dyskotek, w Balatonfured - masa bogatych jachtow ;-) zdjęcia możecie obejrzeć na naszym blogu http://kuchnia-wegierska.pl/zdjecia/
W razie zainteresowania, zapraszam na priv
Odpowiedz
#28
(12-05-2013, 22:34)mjpozniak napisał(a): Planujemy wakacje na Chorwacji i chcielibysmy sie po drodze zatrzymac sie na kilka dni nad Balatonem.

Tu polecam dobre miejscówki w drodze do/z Chorwacji:

Gościniec Pod Arkadami

lub

Park Hotel

Więcej informacji na maila: kociuba@helkatours.hu
Odpowiedz
#29
Witam,

W tym roku pierwszy raz chcemy wybrać się nad Balaton w 3 osoby
( 2 pokoje). Wiek 22-25 lat. Chcielibyśmy połączyć imprezowanie z leżakowaniem na plaży ( najlepiej piaszczystej) Jakie miejscowości polecacie?? być może znacie jakieś dobre miejscówki do spania. Fajnie by było gdyby można było na plaże jak i na te dyskoteki dojść pieszo. Wiadomo nie musi być wszystko koło nosa możemy się przejść

PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#30
Witam,
wielokrotnie bywałem na Węgrzech, ale moje wakacje ograniczały się do miejscowości z basenami. W tym roku chcę zatrzymać się na kilka dni nad Balatonem. Wybieram się z rodziną - nas dwoje + 2 chłopców w wieku 16 i 13 lat. Chcemy spędzić wakacje pod namiotem. Bardzo proszę o podpowiedź - chodzi nam o fajny camping najlepiej w malowniczej miejscowości tuż nad brzegiem Balatonu.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 793 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,589 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,096 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości