Polski lekarz w Budapeszcie
#1
Cześć,

obiło mi się kiedyś o uszy, że gdzieś w Budapeszcie przyjmuje pacjentów lekarz Polak (Polka?). Kojarzy ktoś może? Podrzućcie proszę namiary na niego. Z góry dziękuję za pomoc!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#2
Akurat sama szukam i między innymi wyświetlił mi się ten wątek w wynikach wyszukiwania Uśmiech

Znalazłam namiar:

lek. med. Małgorzata Nowakowska
Telefon: +3614171634
Adres: Hősök útja 1. 1157 Budapeszt
Mail: zsata.now@gmail.com

Nie wiem czy dane aktualne ale jutro planuję się wybrać, więc będę mogła coś więcej napisać.
Odpowiedz
#3
Dziękuję serdecznie!

(05-01-2014, 18:05)xxx napisał(a): Nie wiem czy dane aktualne ale jutro planuję się wybrać, więc będę mogła coś więcej napisać.

Ja z chęcią przeczytam Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#4
(26-06-2012, 21:43)fvg napisał(a): Cześć,

obiło mi się kiedyś o uszy, że gdzieś w Budapeszcie przyjmuje pacjentów lekarz Polak (Polka?). Kojarzy ktoś może? Podrzućcie proszę namiary na niego. Z góry dziękuję za pomoc!

Popytaj w Konsulacie. Kiedyś dysponowali spisem lekarzy i innych fachowców mówiących po polsku.
Odpowiedz
#5
Mogę jedynie potwierdzić, że numer telefonu i adres zgadzają się. Niestety, po okrążeniu i przejechaniu w każdą możliwą stronę XV. dzielnicy nie znalazłam tej ulicy. Gdy już znalazłam, skończyły się godziny przyjęć.

A żeby dodać smaczku całej sytuacji, okazuje się, że mam lekarza po przeciwnej stronie ulicy. Nie wiem co przeskrobałam w poprzednim wcieleniu, że mam takie niesamowite szczęście :] jedyny minus to taki, że raczej tylko po węgiersku mówi, a czuję się tak, że nawet po polsku jest mi ciężko złożyć zdanie..

Życzcie mi, żebym nie wykończyła się szukając przychodni, która będzie otwarta, w której mnie przyjmą i co brzmi dla mnie najbardziej złowrogo: zarejestrują na podstawie dokumentów, które akurat mam przy sobie.
Odpowiedz
#6
(06-01-2014, 14:30)xxx napisał(a): Życzcie mi, żebym nie wykończyła się szukając przychodni, która będzie otwarta, w której mnie przyjmą i co brzmi dla mnie najbardziej złowrogo: zarejestrują na podstawie dokumentów, które akurat mam przy sobie.
Pamiętaj o EKUZ... jeśli masz zameldowanie na Węgrzech to TAJ kártya ... zdrówka życzę.
Odpowiedz
#7
Dziękuję za informacje na temat polskich lekarzy w Budapeszcie! Miewałam już problemy zdrowotne i trafiłam do kilku węgierskich lekarzy (w tym jednego specjalisty). Niestety tylko najbliższa lekarka rodzinna mówi TROCHĘ po angielsku, reszta jedynie po węgiersku.
Odpowiedz
#8
(18-01-2014, 17:36)Marteme napisał(a): Dziękuję za informacje na temat polskich lekarzy w Budapeszcie! Miewałam już problemy zdrowotne i trafiłam do kilku węgierskich lekarzy (w tym jednego specjalisty). Niestety tylko najbliższa lekarka rodzinna mówi TROCHĘ po angielsku, reszta jedynie po węgiersku.
... no to wyobrażam sobie, jak wygląda sprawa znalezienia węgierskiego lekarza w Warszawie Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#9
(18-01-2014, 17:36)Marteme napisał(a): Dziękuję za informacje na temat polskich lekarzy w Budapeszcie! (...)

Popytaj tutaj:
Krajowy Samorząd Polski
prezes: Dr. Csúcs Lászlóné
Adres: Állomás u. 10., 1102 Budapest
mail: olko@polonia.hu
Telefon: + 36 1 / 261 1798, + 36-1/260-7298
Faks: + 36 1 / 261 7298, 36-1/909-2856
Pani prezes jest polką, kilka lat już mieszka w Budapeszcie i pewnie będzie umiała pomóc.
Odpowiedz
#10
...tak... pani Halina jest Polką, potrafi pomóc
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 252 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,781 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,233 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 281 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,461 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości