Portale węgierskie z ofertami najmu mieszkań w Budapeszcie
#31
Dzięki Waldek już rozumiem Uśmiech
Mam takie pytanko. Znalazłem ciekawą ofertę mieszkania( przynajmniej tak mi się wydaje) Słyszał ktos o SHANTEE HOUSE? Jest to hostel oferujący pobyt na kilka dni lub na dłuższy okres. Interesuje mnie wynajem podwójnego pokoju razem z koleżankom. Piszą na swojej stronie, że na dłuższy pobyt oferują pokój dla 2 osób plus łazienka w cenie 170 euro od osooby razem z wsystkimi dodatkowymi kosztami (utility costs) Co o tym sądzicie?
Tutaj podaje link do głównej strony:
http://www.backpackbudapest.hu/index.html
Mam jeszcze jedno pytanko. Często jak przeglądałem strony z ofertami mieszkań był wyszczególnione osobno utilities i common costs. Nie rozumiem co to oznacza. Rozumiem, że jedno z nich to rachunki a drugie?
Odpowiedz
#32
(14-01-2014, 20:04)Patrico24 napisał(a): ...Znalazłem ciekawą ofertę mieszkania... Piszą na swojej stronie, że na dłuższy pobyt oferują pokój dla 2 osób plus łazienka w cenie 170 euro od osooby razem z wszstkimi dodatkowymi kosztami (utility costs) ...
Tutaj podaje link... http://www.backpackbudapest.hu/index.html
Za taką kasę (170 euro + koszty) znajdziesz w Budapeszcie mniejsze mieszkanie (30-35 m²) na cały miesiąc.
Odpowiedz
#33
Widziałeś co oferują? W cenie 170 Euro są wszystkie opłaty, prywatny całkiem spoko wyposażony pokój z łazienką, wspólna kuchnia, parking.
Jeżeli na prawdę jest tak jak piszą to mi się bardzo to podoba. A hostel jest na stronie ESN polecany więc to chyba nie jest ściema. Pytam tu głownie po to żeby się zorientować czy może ktoś słyszał jakieś opinie na jego temat.
Odpowiedz
#34
Nocowałem w nie jednym miejscu... inaczej wygląda to w rzeczywistości, inaczej jest prezentowane jako reklama. O ile pokój był w miarę normalny, to odnośnie pomieszczeń wspólnych nigdy nie speniały moich oczekiwań... ale 2-3 dni da się wytrzymać Oczko . Okolicę, gdzie jest ten hostel trochę znam, moi znajomi mieszkali na Hamzsabégi út, przy torach. To raczej ciche miejsce - pociągi w nocy prawie nie kursują.
Odpowiedz
#35
Dzięki za odpowiedź. No to jeszcze zobaczę. I tak na parę dni będę musiał się gdzieś zatrzymać zanim znajdę mieszkanie, więc może na ten czas wybiorę ten hostel bo też oferują taką opcje i zobaczę jak tam jest.
Odpowiedz
#36
Jeśli chodzi o sprawdzone oferty to jak korzystałem z usług portalu www.noclegguru.pl i znajomy także. W ofertach można grzebać ceny różne. Czasem chcą zaliczkę, a czasem nie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forinty węgierskie (HUF) - banknoty i monety fvg 79 92,491 24-07-2022, 10:43
Ostatni post: ex-komar
  Jak adresować korespondencję na Węgry? Węgierskie adresy rozszyfrowane! Arw 15 29,069 22-04-2020, 9:31
Ostatni post: Kalina123
  Ambasada RP w Budapeszcie fvg 23 27,496 17-09-2019, 10:36
Ostatni post: wolffer
  Motocyklem po Budapeszcie przemo 0 2,199 03-08-2019, 12:29
Ostatni post: przemo
  wycieczki autobusem po Budapeszcie ewelik 2 2,899 31-08-2018, 20:22
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości