Poszukiwany warsztat w Miscolcu lub okolicy
#1
W tym roku Węgry traktowałem tranzytowo, bo chcę zobaczyć Bałkany. Jednak zatrzymała mnie awaria samochodu. Prawdopodobnie coś z zaworami więc szukam warsztatu. Jestem w Miscolcu i najlepiej gdzieś tu naprawić auto. Możecie podpowiedzieć jakiś sprawdzony warsztat?

Ewentualnie może macie jakieś rady co do warsztatów na Węgrzech. Z tego co sie zorientowałem to największa trudność to się dogadać, bo przynajmniej pomoc drogowa mówi tylko po węgiersku.

Będę wdzięczny za wszystkie rady. Do jutra mam czas, bo dziś warsztaty zamknięte.
Odpowiedz
#2
Gość, który wynajmuje pensjonat Korona zajmuje się też oklejaniem aut folią itp., oczywiście on tego nie zrobi, ale jest z branży moto i może kogoś polecić. Warsztat ma 200 metrów od kąpieliska Tapolca (ul. Igloi 16), ale tam nie mieszka. Niestety wyłącznie węgierskojęzyczny. Proponowałbym złapać jakiegoś młodziana, wytłumaczyć mu po angielsku o co chodzi i dać komórkę. Tel. komórkowy do pana od folii to +36 203 244 004 Nemeth Istvan. Naprawa samochodów to chyba "autojavit".
Odpowiedz
#3
Dzięki za kontakt. Pan polecił mi aso Nissana. Jest rzeczywiście blisko, ale nie wiem czy cena będzie akceptowalna, bo naprawa może być czasochłonna. Jutro będę walczył z tematem... Jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lekarz w okolicy Pápa donar 2 1,708 18-07-2018, 14:13
Ostatni post: donar
  5/6 dni w Hajduszoboszlo lub Nyiregyhaza Ancymonek 1 3,800 05-08-2015, 19:42
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości