Potrzebuję przeczytania 2-3 zdań po węgiersku
#1
Cześć i czołem moi drodzy. Mam zadanię muszę znaleźć węgra/węgierkę którzy zechcą mi nagrać telefonem 2-3 zdania. Odwdzięczę się pół litrem wódki, dobrym winem albo spełnieniem spożywczej zachciewajki. Oferta bardzo poważna. Czas mnie nagliUśmiech Pomożecie?
Odpowiedz
#2
(13-12-2017, 12:34)mezaut napisał(a): Cześć i czołem moi drodzy. Mam zadanię muszę znaleźć węgra/węgierkę którzy zechcą mi nagrać telefonem 2-3 zdania. Odwdzięczę się pół litrem wódki, dobrym winem albo spełnieniem spożywczej zachciewajki. Oferta bardzo poważna. Czas mnie nagliUśmiech Pomożecie?

Zmieszany ... więc napisz te 2-3 zdania ...
Odpowiedz
#3
Zatem zadanie wyglądają następująco:
Various Artists. One performer.
What in your opinion this slogan means in English? Translate this slogan to Hungarian – not literally but like movie titles. Tell as what in Hungarian it would mean?

Potrzeba mi aby osoba przetłumaczyła hasło na węgierski i powiedziała w dwóch zdaniach co ona oznacza dla węgrów, nagra na telefon a ja wysyłam flaszkę.
Odpowiedz
#4
Nie znam angielskiego ...
Odpowiedz
#5
(13-12-2017, 14:09)Sztasek napisał(a): Nie znam angielskiego ...

Various Artists. One performer.
What in your opinion this slogan means in English? Translate this slogan to Hungarian – not literally but like movie titles. Tell as what in Hungarian it would mean?

" Różni artyści. Jeden wykonawca.

Co twoim zdaniem ten slogan oznacza po angielsku? Przetłumacz go na węgierski - nie dosłownie, ale tak jak tytuły filmów. Jak brzmiałby po węgiersku?"
Odpowiedz
#6
Flaga węgierska Különböző művészek. Egy előadó. Véleményed szerint mit jelent ez a szlogen angolul? Ezt fordítsd magyarra - nem szó szerint, hanem úgy ahogy a filmcímeket is fordítják. Hogyan hangzana magyarul?

mezaut - skopiuj węgierskie tłumaczenie i wstaw do translatora Google, jest w nim funkcja odsłuchania... wystarczy tylko zgrać i masz gotowy materiał.
PS. Karadsz, köszönöm Wino .
Odpowiedz
#7
Cześć,
Potrzeba mi to nagrać w formie filmiku te cztery wyrazy i dwa trzy zdania od siebie co to dla kogoś owe hasło znaczy. Potrzebuję nagrania amatorskiego filmiku z telefonu. Czy ktoś jest chętny jeżeli tak to proszę o przesłanie filmu na mezaut@gmail.com i podanie adresu na który mam wysłać podziękowanie. Jeżeli filmik spełni oczekiwania na pewno odezwę się i być może będzie możliwa dalsza współpraca. Dzięki i czekam na informacje. Pozdrawiam Urban Przyborowski.
Odpowiedz
#8
(14-12-2017, 10:56)mezaut napisał(a): Cześć,
Potrzeba mi to nagrać w formie filmiku te cztery wyrazy i dwa trzy zdania od siebie co to dla kogoś owe hasło znaczy. Potrzebuję nagrania amatorskiego filmiku z telefonu. Czy ktoś jest chętny jeżeli tak to proszę o przesłanie filmu na mezaut@gmail.com i podanie adresu na który mam wysłać podziękowanie. Jeżeli filmik spełni oczekiwania na pewno odezwę się i być może będzie możliwa dalsza współpraca. Dzięki i czekam na informacje. Pozdrawiam Urban Przyborowski.

... czekasz na gotowca, więc czekaj... Zegar
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wegierska geografia po polsku Ribizli 18 11,916 01-12-2012, 16:41
Ostatni post: varpho



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości