Praca w Budapeszcie - Lengyel Ügyfélszolgálati Munkatárs
#1
Dinamikusan fejlődő, klímavédelmi szolgáltatások területén működő nemzetközi cég budapesti leányvállalatához lengyel nyelvtudással rendelkező munkatársat keres


Lengyel Ügyfélszolgálati Munkatárs
pozícióba


Feladatok:

• Lengyel nyelvű adminisztráció végzése;
• Fordítások lengyelre;
• Bejövő és kimenő levelek kezelése;
• Kapcsolattartás ügyfelekkel;
• Egyéb szakmai feladatok ellátása;
• Riportok készítése;

Amit elvárunk:

• Lengyel nyelv anyanyelvi/ felsőfokú szintű ismerete szóban és írásban egyaránt;
• Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
• 1-2 éves munkatapasztalat ügyfélszolgálati munkakörben;
• Magas szintű számítógépes ismeretek;
• Precizitás;


Amit kínálunk:

• Fejlődési lehetőség;
• Nemzetközi környezet


Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület


Jelentkezés az állásra:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el nekünk magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát a careers@carbonsolutionsglobal.com e-mail címre.
Odpowiedz
#2
Prośba do rekruterów: piszcie oferowane warunku brutto/netto aby zaoszczędzić nam i sobie zbędnego kontaktu. Chyba, że szukacie naiwnych na umowy śmieciowe lub minimalną płacę.
Nie kumam dlaczego w innych krajach UE warunki płacowe nie sa tematem tabu i na samym początku lub w ogłoszeniu kandydat już wie, na co może liczyć a u nas? Dżungla???
Odpowiedz
#3
(09-03-2016, 23:19)makgajwer napisał(a): (...) Nie kumam dlaczego w innych krajach UE warunki płacowe nie sa tematem tabu i na samym początku lub w ogłoszeniu kandydat już wie, na co może liczyć a u nas? Dżungla???

Masz 200 % racji.
Efekt nowomody? Szkoda, że ona trwa już ponad 20 lat.
Na temat "łowców głów" sporo mógłbym napisać ale szkoda Waszego czasu.
Odpowiedz
#4
@Waldek: ja też mam same negatywne doświadczenia nie tylko z "łowcami" ale ze wszystkimi firmami rekrutującymi, które szukają z łapanki jeleni na swoje stanowiska lub aby odfajkować takiego delikwenta z uwagi na fakt, że ten jedyny jest już dawno wybrany ale proces musi się odbyć (tak było w jednej z korporacji, w której wcześniej pracowałem).

Czas zrobić z tym porządek i Moderator naszego forum powinien chyba zamieścić taką uwagę w dziale "zlecę pracę", że ogłoszenia bez podania kwoty wynagrodzenia będą usuwane.

Osoby szukające pracy zapewniam, że szansa znalezienia pracy poprzez takiego rodzaju ogłoszeni jest znikoma, ponieważ rekruterzy czy agencje zawsze okroją wasze potencjalne zarobki do najniższego minimum. Radzę samemu szukać możliwości zatrudnienia wtedy szanse wzrastają.
Odpowiedz
#5
(10-03-2016, 8:57)makgajwer napisał(a): ...ja też mam same negatywne doświadczenia nie tylko z "łowcami" ale ze wszystkimi firmami rekrutującymi, które szukają z łapanki jeleni na swoje stanowiska lub aby odfajkować takiego delikwenta z uwagi na fakt, że ten jedyny jest już dawno wybrany ale proces musi się odbyć...

...szansa znalezienia pracy poprzez takiego rodzaju ogłoszenia jest znikoma, ponieważ rekruterzy czy agencje zawsze okroją potencjalne zarobki do najniższego minimum. Radzę samemu szukać możliwości zatrudnienia wtedy szanse wzrastają.

Potwierdzam powyższe ... !
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca zdalna z językiem węgierskim maromaro 0 1,482 09-09-2021, 12:22
Ostatni post: maromaro
  Praca w centrum dystrybucyjnym CBS w Budaörs Webi 0 908 12-07-2021, 12:04
Ostatni post: Webi
  Praca z węgierskim i polskim - Śląskie m.stefek 5 2,354 12-06-2021, 17:50
Ostatni post: Mat
  Praca . Mat 0 881 12-06-2021, 17:45
Ostatni post: Mat
  Poszukuję pracownika z językiem węgierskim-praca zdalna lub stacjonarna Rybarzowice Bogusław 2 1,356 05-01-2021, 17:14
Ostatni post: anikaghorri



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości