Pytanie o likier Węgierski Hubertus
#1
Witam,
Z góry przepraszam, jeżeli mój wątek nie jest w tym miejscu co powinien..

Mam pytanie - czy ktoś z forumowiczów wie gdzie można w Polsce zakupić likier ziołowo-korzenny ST. Hubertus?
Lub np. czy ktoś jadąc z Węgier pomoże mi w zakupie np. 1 lub 2 szt.?
Ten likier chciałabym wręczyć rodzicom jako prezent - podziękowanie na własnym ślubie (wiem że ten likier jest bliski ich sercu z młodości ) ,a nie potrafię w Polsce znaleźć sklepu który by go sprzedawał;(

Jeżeli ktoś wybiera się na Węgry w dniach 23-25.05.2015 i mógłby pomóc - z góry dziękuję i proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Magdalena
Odpowiedz
#2
A skąd jesteś i czy może być na połowę czerwca?
Odpowiedz
#3
Witam,
Jestem z Katowic, ale nie ma dla mnie problemu podjechać w rejonie śląska.
Jeżeli chodzi o termin-to fajnie by było gdyby była taka możliwość do tego 27.05.2015 , ale jak się nie uda - to i połowa czerwca będzie okUśmiech zawsze to sprawi radość rodzicomUśmiech że się taki temat dla nich zorganizowałoUśmiech

Pozdrawiam
Magda
Odpowiedz
#4
Meggi8, włącz system prywatnych wiadomości to dogadamy szczegóły.
Odpowiedz
#5
Ja też byłbym zainteresowany kupnem jednej butelki węgierskiego St. Hubertusa dla teściów (oni znają ten smak z lat swojej młodości). Mogę dokonać wcześniej przelewu lub dostarczyć gotówkę.
Pozdrawiam serdecznie.
Marian
Odpowiedz
#6
Witam,
Ja również chętnie się przyłącze do zamówieniaUśmiech
Magdalena
Odpowiedz
#7
Nie mogliście napisać tydzień temu, przed świątecznym weekendem? Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#8
Marian, Meggi8, temat był założony w "potrzebie chwili" jakieś 4 lata temu Uśmiech
ale jakby co, to przypomnijcie się końcem kwietnia przyszłego roku, niewykluczone, że będę wtedy przejeżdżał przez Węgry.
Odpowiedz
#9
Może ktoś jeszcze pojedzie na Węgry i mógłby przywieźć buteleczkę St. Hubertusa, to byłbym wdzięczny
Odpowiedz
#10
Może by wstępnie określić, o jaką flaszeczkę chodzi, gatunek i wielkość, żeby nie było zaskoczenia. Bo tanie to nie jest:

[Obrazek: 54b64832c4fcd545.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie o tankowanie na stacjach paliw Auchan na Węgrzech eStefan 3 6,010 05-07-2017, 5:56
Ostatni post: Sztasek
  Węgierski niezbędnik Czechu_68 8 6,827 22-07-2013, 18:24
Ostatni post: Butek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości