Radio węgierskie on-line
#1
Lista węgierskich stacji radiowych dostępnych do słuchania on-line:

Jeśli czegoś Wam brakuje, dopisujcie śmiało!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#2
Juventus
NeoFM
Takie węgierskie Zet, dają sporo węgierskiej muzyki. Do Neo przeniósł się Bumerang Bochkora i Borosa.
Odpowiedz
#3
Bardzo fajnie, że powstał ten topik Uśmiech Uwielbiam słuchać radia, szczególnie podczas jazdy samochodem Uśmiech Moją ukochaną stacją jest MR2 - Petőfi Rádió. Znajdę tam wszystkie piosenki, które kocham. No i oczywiście urzekają mnie zawsze aktualne, świetnie przedstawione wiadomości Uśmiech
Odpowiedz
#4
Nie znam się na tym kompletnie, a może ktoś będzie widział. Czy jest możliwość odbioru radia Kossuth przy pomocy jakiegoś przenośnego sprzętu na kształt odtwarzacza mp3 czy innego iPoda? Wiem, że większe odbiorniki sobie z tym radzą, ale fajnie by było posłuchać węgierskiego na przykład w tramwaju.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
Jeżeli to pomaga, to udało mi się wygrzebać pasma, na jakich nadawane jest radio - opublikowane przez Waldka:

(14-08-2012, 1:33)Waldek napisał(a): W paśmie AM Węgrzy nadają na falach średnich na częstotliwości 540 kHz program radia Kossuth z miejscowości Solt w godzinach:04:00-23:10.
Poza tym satelita albo FM
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#6
Da się ale musi być dobry Internet w powietrzu, GPRS chyba nie wystarczy, a jeśli, to sygnał musi być silny.
W Androidzie (ten system mam w telefonie, smartfonie raczej) mam taki program tuneIn. Pozwala wybrać setki stacji radiowych według języka, lokalizacji, zawartości, tematyki itp. Inne systemy stosowane w smartfonach, tabletach czy nawet czytnikach książek również udostępniają podobne rozwiązania.
A tutaj znajduje się strona tego... radia? Tak to nazwę, choć w zasadzie jest to chyba zbiór łączy do internetowych sygnałów stacji radiowych.
Odpowiedz
#7
Na iPhona, czyli pewnie też na iPoda jest kilka aplikacji. Ja ściągnęłam darmową Radio Hungary, przez którą da się słuchać większości z wymienionych stacji, a także wielu wielu innych.
Odpowiedz
#8
No ze słuchaniem muzyki muszę wstrzymać się do momentu, kiedy dorobię się lepszego telefonu. Dzięki za wskazówki. Szczególnie za linka, bo są tam rozgłośnie z całego w zasadzie świata!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#9
Jakie radiostacje jeszcze polecacie? przede wszystkim chodzi mi o takie, gdzie głównie rozmawiają, muzyka nie jest tak istotna. coś na kształt naszego TokFM byłoby idealne.
Odpowiedz
#10
Polecam http://www.gazdasagiradio.hu/ z muzycznych stacji słucham zazwyczaj http://www.all-star.hu/ duzo dobrej wegierskiej muzyki old.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kino węgierskie fvg 104 89,754 27-05-2021, 20:11
Ostatni post: rwmagyar
  Wynalazki węgierskie fvg 34 46,066 19-05-2019, 23:08
Ostatni post: Waldek
  Malarstwo wegierskie subiektywnie Ribizli 25 30,545 14-08-2016, 15:43
Ostatni post: mario
  Węgierskie hity ;) fvg 67 73,387 17-07-2016, 9:53
Ostatni post: gryfus
  Muzyka: węgierskie HITY POPkultury Arw 81 107,248 31-08-2014, 20:16
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości