Restauracje węgierskie w Polsce
#21
Diabelska Kuchnia niestety już od dawna nie istnieje. Wielka szkoda, bo to była jedyna prawdziwa kuchnia węgierska w Krakowie.
Do dziś pamiętam smak rizi-bizi (ryżu z warzywami) i panierowanych pieczarek. Ech....
Odpowiedz
#22
(25-07-2012, 10:02)Ranyjulek napisał(a): (...) Do dziś pamiętam smak rizi-bizi (ryżu z warzywami) i panierowanych pieczarek. Ech....

W przepisach dodałem przepis na rizi-bizi
Odpowiedz
#23
Kochani :-) w Sulejówku pod Warszawą, jak mnie ładnie poprosicie, zrobię kiedyś najlepszy na świecie węgierski kociołek, który zaprawimy winem i palinką, a mój mąż - w połowie Węgier - będzie zachwycony Język
Odpowiedz
#24
(26-07-2012, 0:53)Ewa napisał(a): Kochani :-) w Sulejówku pod Warszawą, jak mnie ładnie poprosicie, zrobię kiedyś najlepszy na świecie węgierski kociołek, który zaprawimy winem i palinką, a mój mąż - w połowie Węgier - będzie zachwycony Język

Witam
Jak zaprosisz to chętnie pomogę.
Smorodina
Odpowiedz
#25
Witam
Restauracja w Warszawie.
http://borpince.pl/pl/alkohole
Odpowiedz
#26
Już chyba ktoś wpominiał o BORPINCE wcześniej Oczko Ja nie miałem jeszcze okazji się tam wybrać. Ale pozytywne recenzje forumowiczów kuszą. Choć - trzeba przyznać - najstańsi oni nie są.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#27
(26-07-2012, 14:34)Smorodina napisał(a):
(26-07-2012, 0:53)Ewa napisał(a): Kochani :-) w Sulejówku pod Warszawą, jak mnie ładnie poprosicie, zrobię kiedyś najlepszy na świecie węgierski kociołek, który zaprawimy winem i palinką, a mój mąż - w połowie Węgier - będzie zachwycony Język

Witam
Jak zaprosisz to chętnie pomogę.
Smorodina

NO JASNE ŻE ZAPROSZĘ :-) jak ma być zlot forumowiczów, to czemu nie z kociołkiem? Najwłaściwsze to i najpyszniejsze, a i pomoc się przyda :-) dziękuję :-)))))
Odpowiedz
#28
W Białymstoku jest restauracja Tokaj (www.tokaj.com.pl). Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie trafiła mi się okazja, żeby tam wstąpić, może dlatego, że to moje rodzinne miasto i po przyjeździe człowiek kieruje się prosto do domu rodziców lub teściów. Ale strona www wygląda zachęcająco.
Odpowiedz
#29
W Krakowie, w Nowej Hucie jest "Złoty forint" (był jeszcze kilka miesięcy temu), restauracja-bar, chyba mieli tylko placki po węgiersku i zupę gulaszową. Wystrój jak ..... Wszedłem na ich stronę, chyba jest lepiej:

http://www.zlotyforint.com/03_lokal.html
Odpowiedz
#30
(09-08-2012, 16:45)Orvos napisał(a): W Białymstoku jest restauracja Tokaj (www.tokaj.com.pl). Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie trafiła mi się okazja, żeby tam wstąpić, może dlatego, że to moje rodzinne miasto i po przyjeździe człowiek kieruje się prosto do domu rodziców lub teściów. Ale strona www wygląda zachęcająco.
Witam
Jest to ten sam właściciel , który ma restaurację koło Olsztynka.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wina węgierskie fvg 676 412,433 7 godzin(y) temu
Ostatni post: Remik
  Najlepsze cukiernie węgierskie w 2022 Waldek 0 458 12-06-2022, 11:47
Ostatni post: Waldek
  Túró Rudi w Polsce fvg 44 52,972 16-05-2020, 6:22
Ostatni post: eplus
  Restauracje warte odwiedzenia czelak 1 1,762 28-02-2020, 19:29
Ostatni post: Sztasek
  Węgierskie wody mineralne Kamjon 14 19,268 31-01-2019, 23:03
Ostatni post: Slavekk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości