Rezerwacja online na balatontourist.hu
#1
Witam

Wybieram się w lipcu nad południowy brzeg Balatonu, dokładniej na kemping Vadvirag ( w Balatonszemes). Chciałbym zarezerwować parcelę w wybranym przeze mnie terminie z użyciem opcji "rezerwacja Online" na stronie balatontourist.hu.Tu pojawia się moje pytanie - Czy korzystał ktoś z Was może z tej opcji? Czy może lepiej załatwić to telefonicznie? Chociaż przyznam szczerze że trochę przeraża mnie wizja dogadania się po węgiersku Uśmiech Jest tam konieczność podania numeru karty kredytowej, w związku z czym wolałbym najpierw zasięgnąć opinii o tym serwisie.
Na stronie znalazłem także opcję "zamówienia zakwaterowania" wie ktoś może czym różnią się te dwa warianty?

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.
Odpowiedz
#2
(07-06-2014, 13:58)szymon2633 napisał(a): Witam
(...)Chciałbym zarezerwować parcelę w wybranym przeze mnie terminie z użyciem opcji "rezerwacja Online" na stronie balatontourist.hu.Tu pojawia się moje pytanie - Czy korzystał ktoś z Was może z tej opcji? Czy może lepiej załatwić to telefonicznie? Chociaż przyznam szczerze że trochę przeraża mnie wizja dogadania się po węgiersku Uśmiech Jest tam konieczność podania numeru karty kredytowej, w związku z czym wolałbym najpierw zasięgnąć opinii o tym serwisie.Na stronie znalazłem także opcję "zamówienia zakwaterowania" wie ktoś może czym różnią się te dwa warianty?
(...)

Sytuacja jest następująca - rezerwacja Online z przyczyn technicznych jest wyłączona. Taka informacja jest na stronie po węgiersku.
Możesz dokonać rezerwacji w konkretnym obiekcie klikając na Rezerwacja, następnie na zamówienie zakwaterowania i wypełniasz po kolei interesujące Cię warunki w wybranym obiekcie. Nie zapomnij podać maila do siebie na którego otrzymasz korespondencję z campingu z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,566 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Ceny wstępu na plażę w 2020 Waldek 1 2,499 03-07-2022, 17:00
Ostatni post: Waldek
  Kempingi Balatontourist 2021 Helka Travel 14 4,214 24-01-2021, 13:15
Ostatni post: jolciaa171
  Balaton na jeden dzień Agamek12 26 14,980 18-08-2019, 7:40
Ostatni post: wojti76
  Dzikie plaże na północnym brzegu drops3 0 1,739 14-08-2019, 6:24
Ostatni post: drops3



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości