Rzeszów - Hajduszoboszlo - trasa i kilka pytań
#1
Witajcie !
Mam kilka pytań
1. Jaką drogę wybrać ? jadę osobówka w 4 osoby
2. Na co uważać ? Na co zwrócić uwagę ?
3. Jak trzeba mieć wyposażone auto po za apteczką ta europejską i żarówkami
4. Jak z używaniem nawigacji ? cb radia ? na Słowacji i Węgrzech ?
5. Ograniczenia prędkości ? podobne do naszych ?

z góry dziękuje za wszelkie informacje
Odpowiedz
#2
(11-07-2014, 11:54)mend02a napisał(a): 1. Jaką drogę wybrać ? jadę osobówka w 4 osoby
2. Na co uważać ? Na co zwrócić uwagę ?
3. Jak trzeba mieć wyposażone auto po za apteczką ta europejską i żarówkami
4. Jak z używaniem nawigacji ? cb radia ? na Słowacji i Węgrzech ?
5. Ograniczenia prędkości ? podobne do naszych ?

1. Rzeszów, Barwinek, Stropkov, Vranov, Sátoraljaújhely, Nyíregyháza, Debrecen, Hajduszoboszló.
2. Przestrzegać przepisów ruchu drogowego.
3. Standerdowo.
4. Jeżdżę bez nawigacji i bez CB... zbędne.
5. Identycznie.
> Uśmiech
Odpowiedz
#3
nie chodzi mi o "mobilków" tylko robię DX pracuje w innych częstotliwościach dlatego pytam Oczko
Dziękuje za odpowiedź !
Odpowiedz
#4
A kogo może obchodzić twoje radio? Ja miałem w 1991 na maluchu antenę wyższą od auta, celnik zainteresował się tylko pudełkiem z Unidena, w którym miałem zapasowy pasek klinowy (sądził, że drugie radio na handel).
Odpowiedz
#5
witam MEND02a I jak masz już przygotowaną trase ??? My wyruszamy za tydzień rowniez z RZESZOWA / dokładnie Ropczyce/ do Hajduszoboszlo. Zastanawiamy sie tylko nad zakupem WINIETY słowackiej bo na HU napewno kupimy- jedziemy tez do Budapesztu Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
(31-07-2014, 11:29)martyna11 napisał(a): ... wyruszamy ... z RZESZOWA / dokładnie Ropczyce/ do Hajdúszoboszló.
Zastanawiamy się ... nad zakupem WINIETY słowackiej ...

Winietka na słowackie autostrady nie jest potrzebna... jadąc od Barwinka do Hajduszoboszló jedziesz tak: Svidnik, Stropkov, Vranov, Trebisov, Sátoraljaújhely, Tokaj, Nyíregyháza, Debreczyn, Hajduszoboszló.
Odpowiedz
#7
(31-07-2014, 19:31)Sztasek napisał(a):
(31-07-2014, 11:29)martyna11 napisał(a): ... wyruszamy ... z RZESZOWA / dokładnie Ropczyce/ do Hajdúszoboszló.
Zastanawiamy się ... nad zakupem WINIETY słowackiej ...

Winietka na słowackie autostrady nie jest potrzebna... jadąc od Barwinka do Hajduszoboszló jedziesz tak: Svidnik, Stropkov, Vranov, Trebisov, Sátoraljaújhely, Tokaj, Nyíregyháza, Debreczyn, Hajduszoboszló.
Można tak jak piszesz, ale można też wybrać trasę odrobinę szybszą i łatwiejszą czyli:
Barwinek - Preszow - autostrada płatna - Koszyce - Miszkolc - autostrada do Debreczyna - stąd 20 km do Hajduszoboslo
W tej wersji winieta słowacka jest wymagana.
Odpowiedz
#8
(31-07-2014, 19:31)Sztasek napisał(a):
(31-07-2014, 11:29)martyna11 napisał(a): ... wyruszamy ... z RZESZOWA / dokładnie Ropczyce/ do Hajdúszoboszló.
Zastanawiamy się ... nad zakupem WINIETY słowackiej ...

Winietka na słowackie autostrady nie jest potrzebna... jadąc od Barwinka do Hajduszoboszló jedziesz tak: Svidnik, Stropkov, Vranov, Trebisov, Sátoraljaújhely, Tokaj, Nyíregyháza, Debreczyn, Hajduszoboszló.

też jeżdżę tą trasą na węgry także polecam , nie wiem po co ludzie kupują winiety
Odpowiedz
#9
Ja tez tą trasą jezdze do Hajduszoboszlo od wielu lat i polecam ja wszystkim nowym bywalcom tego miasta Uśmiech
Odpowiedz
#10
Nie jedźcie na Stropkov !!! Droga w remoncie i pełno wahadeł w dodtaku dziur, że zawieszenie można urwać. Jedźcie do Giraltovców i tam odbijacie w lewo na Vranov omijając ten cały syf. Reszta się zgadza. Jechałem niedawno tą i tą trasą i niebo a ziemia.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeszów-Hajduszoboszlo neolka 16 8,389 21-08-2023, 16:49
Ostatni post: eplus
  Trasa: Wrocław - Tokaj lukawzor 3 1,816 02-08-2019, 14:48
Ostatni post: wojti76
  Trasa Opole - Balatonfured jurekp 0 1,325 25-06-2019, 13:50
Ostatni post: jurekp
  Trasa Poznań Eger beniu11 7 3,130 24-06-2019, 10:21
Ostatni post: bastus2
  Kielce - Ostrowiec - Hajduszoboszlo Kilka pytań Portable13 36 10,985 05-06-2019, 17:23
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości