Sárospatak
#21
[Obrazek: ourxuv.jpg]
Odpowiedz
#22
[Obrazek: 2j3p208.jpg]
Odpowiedz
#23
w domku oczywiście tylko dwa gniazdka w czym jedno zajęte przez lodówkę warto mieć złodziejkę jak się chce oprócz czajnika mieć coś więcej podłączonego
Odpowiedz
#24
(21-07-2013, 18:43)Nodi napisał(a): w domku oczywiście tylko dwa gniazdka w czym jedno zajęte przez lodówkę warto mieć złodziejkę jak się chce oprócz czajnika mieć coś więcej podłączonego

dodatkowo przed domkami są ułożone paleniska na ognisko ale o drzewo trzeba się jakoś postarać , ja przeszedłem okolice i coś nazbierałem więc na ognisko nam starczyło , nie miałem żadnej siekierki więc posłużyłem się nożem by by narąbać drwaSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#25
[Obrazek: 2rc8u34.jpg] córcia przy ognisku
Odpowiedz
#26
Reasumując - jeśli szukacie egzotyki, to w Sarospataku jej nie znajdziecie (oprócz faktu, że obsługa mówi między sobą w dziwnym języku). Na Naszej Klasie zdjęcia z tego kąpieliska budzą śmiech Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech i politowanie, podobnie jak z Chorwacji (wiadomo, wszyscy tam byli). Dodatkowo ze względu na bliskość gór pogoda jest bardzo zmienna - np. w tej chwili świeci słońce, ale za 4 minuty może skryć się za chmurą, a wtedy porywisty wiatr sprawia, że wrażliwsze osoby odczuwają przenikliwe zimno. Jeśli chmura jest czarna, to można się spodziewać deszczu, albo i śniegu. Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech Zdarzają się nawet trąby powietrzne - w piątek taka trąba bezpowrotnie porwała z kempingu dwie karimaty, co dokumentuje zdjęcie, i zapewniam, że Fotoszop posłużył tylko do powiększenia fragmentów.

[Obrazek: 399ad90e75c2b70c.jpg]

Instalacja elektryczna jest w opłakanym stanie - wystarczy, ze goście przywiozą 65 lodówek (domowa lodówka 120l zainstalowana w VW "ogórku" to fakt) i odpalą równocześnie 40 elektrycznych grillów, a nad obozowiskiem zapada nagła ciemność.
Jeśli więc stać was organizacyjnie i finansowo na jakąś inną podróż, to koniecznie wybierzcie tę inną, a nie Sarospatak - zwłaszcza w majowy albo wakacyjny weekend. Oczko Oczko
Odpowiedz
#27
No i decyzja zapadła jedziemy na weekend sierpniowy 15-18 (niestety brak urlopu nas do tego zmusza)
chociaż zdajemy sobie sprawę ze może być tłoczno no ale trudno....
chcemy szybko i na Węgry a sarospatok najbliżej Uśmiech
domek zarezerwowany na campnigu Tengerszem po powrocie zdam relacje co i jak Uśmiech
pozdrawiam
Odpowiedz
#28
(26-07-2013, 12:01)bckm napisał(a): No i decyzja zapadła jedziemy na weekend sierpniowy 15-18 (niestety brak urlopu nas do tego zmusza)
chociaż zdajemy sobie sprawę ze może być tłoczno no ale trudno....
chcemy szybko i na Węgry a sarospatok najbliżej Uśmiech
domek zarezerwowany na campnigu Tengerszem po powrocie zdam relacje co i jak Uśmiech
pozdrawiam

w takim razie jestem ciekawy jakie warunki panują na tamtym campingu , bo pod namioty tam już się nie wybieram z uwagi na bar na rogu gdzie piski i krzyki trwały do 1 w nocy że spać się nie dało a rano gorąc wywalał z namiotu


oczywiście poprawka bo pod namiotem byłem na campingu Vegardo
Odpowiedz
#29
Gorąc na Tengerszem będzie pewnie podobny jak na Vegardo, bo to tylko 100 metrów odległości. Aż się dziwiłem, że przed północą całe polskie towarzystwo na Vegardo poszło spać, a spodziewałem się hulanki do białego rana... Oczko
Odpowiedz
#30
Witam , jakie są ceny tych domków ? Na dniach się wybieram na na 3 dni i mam ofertę za 35zł/osoba czy cena jest dobra ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,368 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,278 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,848 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,406 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości