Sárospatak
#31
Nie wiem jakie są ceny, ale 35 zł w szczycie sezonu w miejscowości wypoczynkowej to bardzo dobra cena.
Odpowiedz
#32
Wiem że 35zł nie jest zle ,ale jak czytam ogłoszenie że w Mezokovesd Zsory 1500 ft/osobę/noc to różnica jest tyle że 100 km dalej .
Odpowiedz
#33
(18-08-2013, 12:38)gregor72 napisał(a): Wiem że 35zł nie jest zle ,ale jak czytam ogłoszenie że w Mezokovesd Zsory 1500 ft/osobę/noc to różnica jest tyle że 100 km dalej .

Jeśli miałbym wybierać miedzy Mezokovesd Zsory a Sarospatak to bez namysłu wybrałbym Mezokovesd a jeśli jeszcze masz nocleg za 1500 forint za osobę to jedz tam,100km to tylko 1.5 godziny jazdy a będziesz miał taniej i o wiele lepsze kąpielisko.Ale z mojego długoletniego doświadczenia wiem ze ciężko o kwaterę w sezonie za cenę mniejszą niż 2500 forint.
Odpowiedz
#34
Witam , jedziemy do Sarospatak byłem tam 2 lata temu na jeden dzień i nawet spoko. W Mezokovesd Zsory też byłem przed i po remontach ,w Bogacs 2 razy . Dzięki za radę ale sprawa już ugadana, nie chce mi się jechać dalej a zwłaszcza że jak przez słowację jadę to jestem chory.
Odpowiedz
#35
Witam,
w niedzielę wróciliśmy z Sarospatak byliśmy tam 4 dnia na campingu Tengerszem i tak....
rezerwowaliśmy drewniany domek 4 osobowy - domek bardzo czysty z łazienką prysznicem tzn. brodzikiem i prysznicem bez żadnego zabezpieczenia więc po kąpieli cała łazienka zalana Uśmiech ale to chyba jedyny minus.... pościel biała czyściutka naczynia w domku stół krzesła więc niczego nie trzeba targać ze sobą Uśmiech otoczenie super cichutko basen na campingu więc wieczorami można jeszcze popływać Uśmiech
Było bardzo cicho i spokojnie.... za domek płaciliśmy 11900 ft nie wiem czy mało czy dużo jak dla Nas ok bo po drugiej stronie ulicy baseny więc daleko nie trzeba iść i wszystko w jednym miejscu Uśmiech

co do campingu połączonego z basenami to może tam i taniej ale czy lepiej?? namiot koło namiotu przejść nie ma jak praktycznie zero cienia jak dla mnie mało atrakcyjne miejsce i raczej na pewno się tam nie wybierzemy Szeroki uśmiech

baseny jak baseny... jak ktoś oczekuje atrakcji to na pewno nie tutaj... jak ktoś chce po prostu poleniuchować to jest ok dla męża i szwagra za mało atrakcji jednak więc następny wypad to Tiszaujvaros Uśmiech ale to już pewnie w przyszłym roku niestety Smutek
w razie pytań piszcie chętnie podzielę się doświadczeniami
pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#36
Jeśli chodzi o domki, to wynajmowaliście nocleg na miejscu, czy też zrobiliście to już wcześniej telefonicznie?
W przypadku tej drugiej opcji...można się porozumieć po angielsku z osobą oferującą te domki?
Odpowiedz
#37
ja rezerwowałam przez e-mail normalnie po angielsku bez problemu mają też opcję po niemiecku Uśmiech
jak się trochę ogarnę w pracy to wrzucę kilka fotek domku jeżeli kogoś zainteresują Uśmiech
Odpowiedz
#38
Tak, tak, wrzuć jakieś fotki w...stroju kąpielowym. Chętnie oglądniemy ! Żartuje Uśmiech Uśmiech Z jakiej strony korzystałaś przy rezerwacji noclegu?
Odpowiedz
#39
Korzystałam ze strony internetowej campingu i przez nią rezerwowałam Uśmiech
Odpowiedz
#40
Jak ostatnio w sobotę przejeżdżałem obok campingu Vegardo, to widok był, jakby grupy rekonstruktorskie Gotów, Hunów i Prasłowian inscenizowały Europę Środkową w czasach wędrówki ludów, albo jesień średniowiecza. Oczko Ale samochód i obóz o parę kroków to (w innych miesiącach) duży atut - łatwo się przebrać, wziąć coś do czytania, aparat, okulary, naładować komórkę. Warunki na Vegardo są słabe, fakt.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,369 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,281 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,851 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,406 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości