Sárospatak
(17-06-2017, 16:42)eplus napisał(a): Stragan warzywny przy kąpielisku:

[Obrazek: 684be967cdfcee90.jpg]


Akurat koło straganu stoimy z rodzinką Szeroki uśmiech Pierwszy raz na forum zajrzałem i takie coś Uśmiech Byliśmy od piątku do niedzieli.
Odpowiedz
Hahaha nie podawaj mnie do sądu - twarzy nie widać, a poza tym jesteście elementem krajobrazu. Dzień wcześniej sfotografowałem ten stragan, ale słabiej wyszedł, więc padło na to zdjęcie. Ja byłem tak samo, mam nadzieję, że Was nie okradziono ani nie zalało. Mój majdan widzisz na zdjęciu, a Wy gdzie staliście? A może poza kempingiem? Pozdrawiam i doi zobaczenia na Węgrzech! Pierwszy raz od dwóch lat na forum? Powinna być jakaś kara regulaminowa za długą nieobecność, hahaha! Nie mogę Ci dać punktu, bo na dziś wyczerpałem limit. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Hahaha, nie podaje do sądu Szeroki uśmiech My w Bodrogolaszi u takiej pani miłej ( https://nocleg.pl/bodrogparti-vendeghaz-bodrogolaszi ) Kiedyś założyłem konto i dziś musiałem hasło przypominać Język
Odpowiedz
Wojti, dzięki za punkta w moim imieniu, Tobie nigdy się nie kończą! A mklop111 za namiar na kw@terę. Proszę tylko usunąć kropkę i nawias z linka, bo źle się otwiera. Dziś albo jutro, nie za 2 lata, hahaha!
Odpowiedz
Już poprawiłem Szeroki uśmiech W lipcu jadę ponownie tylko nie wiem gdzie teraz ? Zawsze jeździłem do Sóstófürdő, teraz pierwszy raz w Sarospatak. Co polecacie ? Z okolic Rzeszowa jestem Uśmiech
Odpowiedz
No Właśnie się mi skonczyły Uśmiech A nawiąże do tematu rabusiów, opowiadał mi kolega jak okradli jego znajomych na basenach w Saraspatak. Poszli ostani raz w sie popluskać w wodzie i jak wrocili w miejsce swojego plażowania stwierdzili że nie ma ani śladu po ich rzeczach najgorsze było to że nie mieli jak wrocić do domu bo bez kluczyków cieżko jest zykłemu człowiekowi odpalić auto.
Odpowiedz
(19-06-2017, 22:46)mklop111 napisał(a): Już poprawiłem Szeroki uśmiech W lipcu jadę ponownie tylko nie wiem gdzie teraz ? Zawsze jeździłem do Sóstófürdő, teraz pierwszy raz w Sarospatak. Co polecacie ? Z okolic Rzeszowa jestem Uśmiech

Nie wiemy czego oczekujesz Zdziwiony Może zsory-furdo.hu lub hungarospa.hu/pl/
Odpowiedz
Wydaje mi się, że kemping jest bezpieczniejszy od kąpieliska - sąsiadów zna się z widzenia, intruz ma trudniej. Na kąpielisku ludzie obok zmieniają się co godzinę.
Mniej Polaków jest w Nyirbator (jak na razie).
Odpowiedz
Mam pytanie czy jest jakaś możliwość rezerwacji pokoi przy campingu ? Za bramą zaraz obok basenów są pokoje, 2 lata temu wstęp na baseny był w cenie. Czy ktoś wie jak to wygląda w tym roku?

A może jakiś fajny namiar na nocleg dla 6 osób i malutkiego dziecka ? Od razu z możliwością rezerwacji.
Dzięki !!
Odpowiedz
To jest ich stronka http://vegardofurdo.hu/pl/ masz namiary zadzwoń zapytaj albo napisz.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,369 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,284 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,852 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,407 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości