Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Ładnej pogody to od nas nie oczekuj, hahaha! Mam nadzieję, że jak Prezes Kaczor upora się z mafią warszawską, sądami i karuzelnikami, to zdekomunizuje też meteorologów! Nie może być tak, że zapowiadają cały tydzień upałów, a przychodzi huragan! Proszę o wybaczenie wrzutki politycznej przy wekendzie.
Odpowiedz
Zjeżdżalnie są baseny też więc dzieciakom powinno się podobać co do noclegów to się nie wypowiem nigdy tam nie nocowałem .Dodatkową atrakcją jest bardzo fajne zoo jeden dzień można poświecić aby je pozwiedzać.A co do pogody to tego nikt Ci nie zagwarantuje a zwłaszcza w tym roku Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Dzięki, faktycznie zoo jest super bo już tam bylismy. Czy kto może mi dać namiary na jaką kwaterę lub kwatery. Jedziemy w dwie rodziny 2+1 i 2+3 a jak do pierwszej rodziny dojdzie dziecko z drugiej to będzie 2+2 i 2+2Oczko. A tak serio to fajnie byłoby być razem lub blisko. Pozdrawiam
Odpowiedz
Polecam camping Colorado (igrice wg googla) zaraz przy stawach. Byłem z dziećmi pod namiotem i było super. Bardzo dobra baza. osobno WC i kabiny kąpielowe (te niestety tylko z przegrodami - bez zamykania). Kuchnia wyposażona w 3 duże lodówki i normalną kuchenkę gazową - ale bez naczyń (w standardzie płyn i gąbki Uśmiech ).Jeśli ktoś nie chce gotować, to za płotem Colorado Steak House. NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ TAKIEJ KNAJPY NA CAMPINGU (specjalnie dużymi). Do ogromnego kompleksu basenowego z wodą termalną 10 min na piechotę (bilet rodzinny, całodniowy 11200 HUF - w Polsce i na Słowacji za tę cenę były by max 4 godziny), tyle samo do ZOO i do parku linowego (trasy o różnych stopniach trudności - ale z niewielką pomocą rodziców nawet moja 5 letnia córa dała radę Uśmiech ). Trochę dalej dla uspokojenia bardzo fajny skansen i możliwość jazdy konnej. Spotkałem rodziny, które jeżdżą do Sosto od 12 i 15 lat. Ja też na pewno wrócę.
Odpowiedz
Dzięki za wskazówki. Szkoda tylko, że jakieś Kolorado i Steak House zamiast Csardy. Widać takie nazwy lepiej się sprzedają.
Właśnie w stylowej karczmie-csardzie przy Igrice byłem z 8 lat temu i też mi się tam podobało.
Odpowiedz
(27-07-2017, 11:14)chudy_wro napisał(a): Polecam camping Colorado (igrice wg googla) zaraz przy stawach. ...
Camping zawsze nazywał i nazywa się Igrice. Nie tylko wg Google. No chyba, że zmienili nazwę w tym roku i jeszcze o tym nie wiem Oczko Colorado to nazwa samej restauracji. Strona campingu jest cały czas pod tym samym adresem (i ją aktualizują): http://www.igricecamping.hu/index_pl.html
Odpowiedz
W Sostofurdo jest fajnie tylko mało rozrywek.…knajpek gdzie można potańczyć..
Odpowiedz
(27-07-2017, 20:37)Imre napisał(a): Camping zawsze nazywał i nazywa się Igrice. Nie tylko wg Google. No chyba, że zmienili nazwę w tym roku i jeszcze o tym nie wiem...

Goglowóz nie dojechał.?
Odpowiedz
strona Igrice faktycznie jest, ale spróbujcie zadzwonić ... Uśmiech. zgłasza się Colorado steak house i dopiero przełączają na recepcje. Dzwoniłem dwa razy i było tak samo, więc zakładam, że to standard.
Knajpa Colorado jest ogromna i faktycznie stylowa z miejscem zabaw dla dzieci, porcje duże i w dobrych cenach.
Csarda jest obok Campingu - bliżej torów kolejowych,ale tam nie byłem.
Odpowiedz
witam,mam pytanie ,wybieramy się rodzinnie do nigerhaza na baseny,chcemy sie rozbic namiotem na campingu co jest przy stawach,interesuje mnie to czy płacąc za camping mam w tym wejscie na basen czy baseny płaci sie osobno,jeżeli tak to jak to wychodzi cenowo,dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
Wink Jaka alternatywa dla Nyiregyhaza? Damiano88 16 7,518 10-06-2019, 18:30
Ostatni post: Damiano88
  Wyjazd do Nyíregyháza jakali1986 6 3,912 02-08-2018, 11:58
Ostatni post: maj0nez
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 8,986 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości