Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Osobno płaci się za camping a osobno wejście na basen wejdź na ich strony i sprawdzić cennik dowiesz ile Cię to wyniesie
Odpowiedz
(22-07-2017, 14:19)eplus napisał(a): Mam nadzieję, że jak Prezes Kaczor upora się z mafią warszawską, sądami i karuzelnikami, to zdekomunizuje też meteorologów! Nie może być tak, że zapowiadają cały tydzień upałów, a przychodzi huragan!

Wiedziałem, wiedziałem - meteorologia to stajnia Augiasza!
afera w IMGW
Odpowiedz
Witam,

Mam do was pytanie. Dosc dlugo szukalem informacji na temat basenow Sostofurdo, ale mam maly metlik.

Prosze o potwierdzenie, czy wchodzac np. na Kapielisko parkowe musze placic za caly pakiet z Aquaparkiem ? , bo tak wyczytalem i takie cenniki sa na ich stronach. Mnie interesuja same baseny odkryte. Aquapark moze jednorazowo skorzystam, ale niechce za niego placic codziennie (pakiert 2+2 ok 110zl)

Wydaje mi sie to dziwne bo np w Hajduszoboszlo oplata za baseny i aquapark jest osobna . Mozna korzystac z samych basenow.
Odpowiedz
Od kilku lat obydwa obiekty są połączone i jest jeden bilet na wszystko. Wstęp według aktualnego cennika przy opcji 2+2 wynosi 11200 HUF za cały dzień.
Odpowiedz
(07-01-2018, 12:40)Imre napisał(a): Od kilku lat obydwa obiekty są połączone i jest jeden bilet na wszystko. Wstęp według aktualnego cennika przy opcji 2+2 wynosi 11200 HUF za cały dzień.
Dziekuje za potwierdzenie
Odpowiedz
Lendio - Sóstófürdő-Nyiregyhaza stał się kasowo-drogim obiektem.
Odpowiedz
(08-01-2018, 9:07)Sztasek napisał(a): Lendio - Sóstófürdő-Nyiregyhaza stał się kasowo-drogim obiektem.

Mnie się wydaje że to i tak tanio biorąc pod uwagę ceny jakie są u nas. Język
Przecież, żeby świat zmienić, dobrze nam znany, wypadałoby chyba zaczać od nas samych... Serce
Odpowiedz
Rzeczywiście - zależy do czego porównywać.
Ja tam wstępuję czasem przejazdem, zwykle w powrocie z dalszych rejonów. Relaksująca przerwa w podróży. Na dłużej i w więcej osób może być wyczerpujące finansowo. Szczególnie gdy połowa składu leży na leżakach i się nudzi, albo co 10 minut pyta, kiedy pojedziemy do domu.
Oczko
Odpowiedz
(06-11-2017, 12:35)eplus napisał(a):
(22-07-2017, 14:19)eplus napisał(a): Mam nadzieję, że jak Prezes Kaczor upora się z mafią warszawską, sądami i karuzelnikami, to zdekomunizuje też meteorologów! Nie może być tak, że zapowiadają cały tydzień upałów, a przychodzi huragan!

Wiedziałem, wiedziałem - meteorologia to stajnia Augiasza!
afera w IMGW
Odkopię to jeszcze - prognoza na ostatni weekend była w kratkę, rzeczywista pogoda też była zmienna, ale w inny deseń. Pomyślałem więc, aby przy takim natłoku fachowców walących z Afryki nasz minister spraw wewnętrznych (a dobrze byłoby, żeby i węgierski), w ramach kontyngentu relokacyjnego, sprowadził paru szamanów - koniecznie najbardziej nieudolnych i z najgorszymi referencjami. Gdy oni będą bezskutecznie zaklinać deszcz, to w efekcie my będziemy się cieszyć piękną słoneczną pogodą.
Oczko
Odpowiedz
(08-01-2018, 12:30)eplus napisał(a): Rzeczywiście - zależy do czego porównywać.
Ja tam wstępuję czasem przejazdem, zwykle w powrocie z dalszych rejonów. Relaksująca przerwa w podróży. Na dłużej i w więcej osób może być wyczerpujące finansowo. Szczególnie gdy połowa składu leży na leżakach i się nudzi, albo co 10 minut pyta, kiedy pojedziemy do domu.
Oczko
Cenowo jest OK cenowo patrzac na atrakcje i oferte, ale pobyt tygodniowy juz sie mocno kumuluje i wtedy juz wychodzi niezla suma. Szkoda, ze maja taka filozofie, ze trzeba wykupic caly pakiet (basen+aqua) bo sam aquapark tez sie nudzi i niema sensu za niego placic codzennie.

Finalnie wybralem Siofok
Baseny moze na kolejnych wakacjach.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
Wink Jaka alternatywa dla Nyiregyhaza? Damiano88 16 7,511 10-06-2019, 18:30
Ostatni post: Damiano88
  Wyjazd do Nyíregyháza jakali1986 6 3,908 02-08-2018, 11:58
Ostatni post: maj0nez
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 8,985 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości