Stacje benzynowe na Węgrzech - wyszukiwarka
#1
Poniżej wyszukiwarka stacji beznynowych oraz stacji z gazem na Węgrzech.

Co prawda po węgiersku, ale można się połapać Uśmiech.


http://www.holtankoljak.hu/
Odpowiedz
#2
Informacja sprawdzona - generalnie najlepiej szukać stacji Lukoil... są dobrze wyposażone i ceny paliw porównywalne ze stacjami przy Tesco a paliwo jest bardzo dobrej jakości. Od lat tankuję zazwyczaj na takiej stacji przy zjeździe z autostrady Miszkolc-Budapeszt na Mezokovesd /przy rondzie ze zjazdem na Zsory Furdo/... ba, jeden facet z obsługi mówi nawet po angielsku, co jest na tzw."prowincji" ewenementem na dużą skalę!
Odpowiedz
#3
To prawda, że na Węgrzech jest tak strasznie drogie paliwo?? Ja planuję wziąć kanister z paliwem z Polski, bo jak zobaczyłem ponad 6zł, to się załamałem...
Odpowiedz
#4
Weźmiesz 20 litrów, zaoszczędzisz 12 złotych, zasmrodzisz samochód, zapchasz pół bagażnika, aby tylko pomóc Rostowskiemu.... Warto? Lepiej przywieź kanister wina, lepsza przebitka. Oczko Natomiast na Słowacji jest jeszcze drożej, warto ją przejechać bez tankowania.
Odpowiedz
#5
Miejsca mam wystarczająco Język Wolę wziąć, bo tamte ceny mnie przerażają...
Odpowiedz
#6
dokładnie szkoda miejsca na kanister lepiej zagospodarować miejsce jak kolega wyżej pisze Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#7
Teraz dopiero zobaczyłem, że Kolega z Krakowa. Oczko My w Galicji zawsze byliśmy oszczędni. Oczko Wino Do malucha w 1991 roku też wziąłem kanister. Ale na węgierskiej droższej benzynie autko lepiej się turlało, więc suma sumarum na jedno wyszło. Oczko Auto na benzynę ma jednak tę zaletę, że spali wszystko, co mu wleją, a z ropą trzeba uważać, żeby nie zarżnąć silnika. Oczko Wino
Odpowiedz
#8
A u mnie ropa, więc wolę nie ryzykować Język
Odpowiedz
#9
Witam.

Jeśli za granicą i diesel to doradzam tankowanie na stacjach międzynarodowych koncernów paliwowych.Ja na Węgrzech, tankowałem na SHELLU.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
(20-04-2013, 13:14)mordimer napisał(a): Informacja sprawdzona - generalnie najlepiej szukać stacji Lukoil... są dobrze wyposażone i ceny paliw porównywalne ze stacjami przy Tesco a paliwo jest bardzo dobrej jakości.

Święta prawda. Podpisuję się.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,322,190 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,243 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,153 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 933 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Shell zamyka kolejne stacje benzynowe Waldek 9 1,607 25-11-2022, 14:20
Ostatni post: Slavekk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości