Szerencs-Erdobenye-Berekfurdo
#1
Zły
w większości miejsc nie znalazłam adresu e-mail. Jak już znalazłam, to napisałam z prośbą o rezerwację na sierpień, nie odpisali. Pomna tego, że po angielsku to Węgrzy raczej nie poprosiłam zięcia, coby się z nimi po niemiecku dogadał. I okazało się, że pani nawet nie wysłuchawszy do końca ( daty nie zdążył podać ) powiedziała, że nie ma miejsc. O co chodzi??? W zeszłym roku też mi w lutym odmówiliSmutek
Odpowiedz
#2
Witam Serdecznie.

W maju wybieramy sie na Węgry i dlatego szukam informacji na temat kąpielisk w tych miejscowościach.Wiem że na tym forum była wzmianka o Szerencs i Erdobenye,ale ciężko cokolwiek znależć w sieci na ten temat.Opcja nr.2 to Berekfurdo.Więc jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje to proszę o rady. Interesuje mnie w szczególnosci temat basenów ale również kwater i wyżywienia.Wino
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Odpowiedz
#3
O Szerencs poczytasz pod tym adresem www.szerencsifurdo.hu

Kolejny adres - http://www.berekfurdo.hu/

Zaglądnij jeszcze tutaj - www.szeporszag.hu. Strona jest też w polskiej wersji.
Odpowiedz
#4
już pisałam, że problem z Berekfurdo jest taki, że nie da się zamówić kempingu, chyba, że tylko mnie się to nie udało Smutek
Odpowiedz
#5
Tu o kampingu:
http://www.berekfurdo.hu/en/?module=news&fname=camping
Odpowiedz
#6
Witam.

Dziękuje za podpowiedzi,ale mówiąc szczerze nie o to mi chodziło.Większość z tych stron jest nie po polsku i już je widziałem.Ja szukam opini osób które były,widziały i mogą coś podpowiedziec.Czytałem że w Berekfurdo obsługa basenów mówi po polsku.Ciekaw jestem czy przy szukaniu kwater czy też w knajpie jest tak łatwo i po polsku jak w Hajduszoboszlo lub Mezokovesd.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Czechu_68,

jak miałeś okazję się przekonać chyba nikt z nam tam nie był. Tobie udało się dotrzeć? Jeżeli tak, to będziemy bardzo wdzięczni za opisanie doświadczeń tak, by kolejne osoby mogły skorzystać.

Z góry dzięki! Wino
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#8
Witam.

Niestety,wyjazd nie doszedł do skutku,z powodu nagłej utraty pracy przez żonę.Niemalże natychmiast małżonka podjęła inną pracę,ale to skutkowało brakiem urlopu.Mam nadzieję że kiedyś tam dotrzemy,może już we wrześniu.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
w Berekfurdo byłam wiele razy. Jeżeli chodzi o wynajem domków to my zawsze rezerwowaliśmy je rok wcześniej, będąc na miejscu. Jest jeden pan na recepcji który mówi po polsku. Ogólnie bardzo łatwo jest się dogadać z tubylcami. W niektórych barach basenowych jest menu w kilku językach, w tym po polsku. Berekfurdo jest bardzo spokojne, można powiedzieć że emeryckie. Idealne dla rodzin z dziećmi i starszych osób. Wieczorami nie bardzo jest co robić.

Jeżeli chodzi o sam camping to jest bardzo czysty. Udostępniona jest kuchnia, łazienki, świetlica. Na campingu działa wifi.
Odpowiedz
#10
witam,co roku jesteśmy w Berekfurdo we wrześniu, nikt nie mówi po polsku ani po angielsku ale dogadać sie można na migi z dużą ilością uśmiechów, ewentualnie rozmówkami. Od razu ostrzegam że nie ma tam nic z rozrywek poza basenami, sklepy i restauracje też poniżej przeciętnej. Zawsze wynajmujemy kwatery z kuchnią więc jedzenie robimy sami, .......tak kochamy gotować nawet w wakacje, wspólne gotowanie to najlepsza rozrywka,....... no i zawsze wiemy co jemy. Rezerwacje niektórych kwater mozliwe na booking.com
Pozdr.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Berekfürdő wojti76 153 99,505 24-07-2023, 20:14
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości