Umowa na internet
#1
Czy nierezedent kraju może podpisać umowę na internet po prostu wynajmując mieszkanie przez krótki okres czasu? Czy musi to zrobić właściciel?
Odpowiedz
#2
Myślę, że najlepiej Ci odpowie dostawca usługi.
Odpowiedz
#3
Strona dostawcy niestety nie pomaga: comunique.hu
I dodatkowo jest wyłącznie po węgiersku.
Odpowiedz
#4
senseios - jak masz zameldowanie, masz też "Lakcímkártya". Odwiedź operatora komórkowego, kup kartę (myślę, że twoja "komórka" jest bez simloka) z możliwością internetu mobilnego i po kłopocie... lub korzystaj z darmowego Wi-Fi, jest wiele takich miejsc Oczko.
Odpowiedz
#5
(05-02-2014, 0:46)senseios napisał(a): Strona dostawcy niestety nie pomaga: comunique.hu
I dodatkowo jest wyłącznie po węgiersku.

No cóż korzystają z urzędowego języka kraju. Jest to całkowicie uzasadnione. Firma na stronie ogólne warunki umowy - dość długie bo tekst 105 stron.
Wysłałem maila do nich z pytaniem o Twój przypadek. Nie wiem tylko na jak długo chcesz tą umowę. Odpowiedz może na pocztę prywatną, żeby nie zaśmiecać forum.
Odpowiedz
#6
Byłem u nich w biurze. Mogę podpisać umowę na okres umowy najmu mieszkania tj. 5 m-cy. Jest ona bardzo nieatrakcyjna (wysoka cena), ale można.

Problem jest taki, że znalazłem w mieszkaniu które wynajmuję modem, przyniosłem go ze sobą na tę wizytę. Powiedzieli, że to nie ich, więc właściciel mieszkania chyba coś ściemnia, że to jedyny możliwy operator w tym bloku.
Jak mogę sprawdzić jacy operatorzy mogą mnie obsłużyć pod danym adresem?
Odpowiedz
#7
senseios - sygnał w kablu jest tylko od jednego operatora. Zapytaj kogoś z mieszkańców, kto jest operatorem sieci w bloku? Zmieszany A może dogadasz się z "sąsiadem" i za pół-opłaty da ci klucz dostępu?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,285 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 605 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 901 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,568 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Koszt LPG na Węgrzech kurek 49 64,770 06-07-2022, 13:58
Ostatni post: blackberry



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości