Uniejów k. Łodzi
#11
Tak wszystkie baseny działają cały rok Uśmiech
Odpowiedz
#12
Byłem, sprawdziłem - czynne wszystko za wyjątkiem brodzika dla dzieci z minizjeżdżalniami.
Odpowiedz
#13
Jakieś swieższe wieści? Czytając opinie w internecie widać ciągłe utyskiwanie, że dużo ludzi, a baseny za małe. No i z dziećmi szybko nuda, bo zjeżdzalnie tylko na dworzr i teraz nieczynne.

Myślałem o Mszczonowie, ale podobno tam jeszcze słabiej. Mijałem ten obiekt w majówkę i zewnętrznym wyglądem zrobił słabe wrażenie.
Odpowiedz
#14
Cena 120 zł za cały dzień w weekend jest dobijająca. Nawet gdybym mieszkała blisko, to nie sądzę bym miała ochotę tam się wybrać.
Odpowiedz
#15
(07-01-2017, 14:25)bartoszb napisał(a): Jakieś swieższe wieści? Czytając opinie w internecie widać ciągłe utyskiwanie, że dużo ludzi, a baseny za małe......

Uniejów to nie Słowackie czy Węgierskie baseny gdzie po kilkuletniej nieobecności trudno czasami poznać basen. Tutaj i za 10 lat będzie zapewne to samo, tylko cena wzrośnie stosownie do słowackich basenów Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#16
120zl za dzien? dziekuje, wole Slowacje, kosztuje chyba porownywalnie - a jak dla mnie np. klimat Besenovej jest super Uśmiech
Odpowiedz
#17
Z jednej strony góry, z drugiej - h0tel, z trzeciej - tory, z czwartej - cmentarz. Oczko
Odpowiedz
#18
(08-01-2017, 0:15)Simon napisał(a): 120zl za dzien? dziekuje, wole Slowacje, kosztuje chyba porownywalnie...

Całodzienny w Besenovej to 23E (~100zł) Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech czynne 9 basenów 7 zjeżdżalni, fala, dziecięcy basen Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech nie wiem co tu porównywać.
Odpowiedz
#19
Poszukałem na mapie gdzie ten Uniejów ... to ok.oło 60 km od Łodzi.
Jak zacumujemy łodzią przy brzegu Warty, to termy naprawdę leżą koło łodzi Szeroki uśmiech .
Zapoznałem się z ofertą o termach, o atrakcjach, o dojeździe ... o cenach mam złą opinię... są takie rozmazane. Drażni mnie sposób przedstawiania tej naważniejszej rzeczy, firma nie myśli o osobach niedowidzających. Jestem starszej generacji, mój wzrok nie jest doskonałym, pomimo dużego ekranu LCD i powiekszenia obrazu, te najważniejsze cyferki wyglądają jak rozmazane akwrele. Trzeba też trochę główkować: co, za ile, w jakim czasie, ile za te usługi?
Takie podejście do sprawy to zwykłe olewanie tej warstwy możliwych gości, którzy zostawiliby (?) odrobinę kasy. Dziękuję, nie skorzystam z oferty Term Uniejów.
Odpowiedz
#20
(08-01-2017, 10:48)tkoko napisał(a): Całodzienny w Besenovej to 23E (~100zł) Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech czynne 9 basenów 7 zjeżdżalni, fala, dziecięcy basen Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech nie wiem co tu porównywać.

Niestety ja muszę koszty i czas przejazdu. Pół Polski kontra cała i jeszcze przeprawa przez góry. Miała w tym roku zimą być w końcu Słowacja (i właśnie Beszeniowa), ale nie będzie, bo bałwany zrobili ferie w styczniu i nie mamy tyle czasu. A w lutym byśmy mieli...

Szukam i na północ od powiedzmy A4 (nie mówiąc o A2) nic nie ma. W Redzie niedawno byliśmy (te rekiny). Fajnie, ale zimno.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości