Upał nad balatonem
#1
Witam was wybieram się z dwójka małych dzieci dzisiaj nad Balaton, czy możecie mi powiedzieć czy da się wysiedzić nad wodą w taki ukrop? Czy tego się tam tak nie odczuwa?
Odpowiedz
#2
(24-07-2015, 12:02)monika8482 napisał(a): Witam was wybieram się z dwójka małych dzieci dzisiaj nad Balaton, czy możecie mi powiedzieć czy da się wysiedzić nad wodą w taki ukrop? Czy tego się tam tak nie odczuwa?

Zmieszany ... jak bezwietrznie to nawet w cieniu trudno, w wodzie trochę lepiej bo ma 28-29 °C - tylko w głowę parzy
Odpowiedz
#3
Na polnocnym brzegu (Paloznak - B-fured) dzis jest ponad 35 stopni i bezwietrznie. Masakra po prostu.
Przez ostatnie dni truli komary wiec raczej z malymi dziecmi wieksza uwaga.
Odpowiedz
#4
Bylismy na poczatku lipca rrzeczywiscie jest gorąco!! slonce bardzo ostre 10 min na pelnym sloncu i tak spalilo mi nogi ze do teraz skora schodzi a mialam filter 25...na miasto mozna bylo wyjsc dopiero po 20.Wczesniej strasznie parnoo...my mielismy hotel z dostepem do plazy wiec wychodzilismy juz po 9 nad wodę a na najwieksze upaly wracalismy do hotelu.
Odpowiedz
#5
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Wróciłem właśnie z nad Balatonu ,miejscowość Balatonszemes, przez cały tydzień udało mi się z dziećmi raz wejść do wody na 10 minut, żona i znajomi nawet stopy nie zamoczyli .Cały tydzień deszcze, wiatry i generalnie brak możliwości przebywania nad wodą Zły .W swoich planach wakacyjnych należy także uwzględnić taką pogodę a właściwie całkowity jej brak.
Odpowiedz
#6
(01-08-2015, 8:09)avatar.avatar napisał(a): ...Wróciłem właśnie z nad Balatonu... przez cały tydzień udało mi się z dziećmi raz wejść do wody ... Cały tydzień deszcze, wiatry i generalnie brak możliwości przebywania nad wodą ... w planach wakacyjnych należy także uwzględnić taką pogodę a właściwie całkowity jej brak.

Oczko ... Flaga węgierska - POGODA NA 14 DNI
Odpowiedz
#7
I dzisiejszy dzień w Balatonszemes
https://www.idokep.hu/webkamera/szemes
Odpowiedz
#8
Albo tutaj można sprawdzić pogodę (prognoza na 45 ! dni, IMO fajna): http://www.accuweather.com/pl/hu/balaton...ast/190590
Odpowiedz
#9
Właśnie wróciłem z Siofok. Przyjechaliśmy w poniedziałek(słońce zza chmur, posiedzieliśmy na plaży, trochę się dało opalić i wejść do wody). Wtorek-czwartek- deszcz, zimny wiatr. Piątek i sobota słoneczko. Ale woda i tak bardzo orzeźwiająca, aczkolwiek siedząc w niej i wychodząc nie ma się uczucia zimna. Także nam się nie udało z pogodą Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 793 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,589 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,096 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości