Węgry po raz pierwszy (Hajduszoboszlo)
#1
Witam,

W tym roku planuje z narzeczoną wyjazd na Węgry. Będzie to mój pierwsze wyjazd do tego kraju. Wcześniej bywałem na Słowacji.

Narzeczona lubi różnego rodzaju kąpiele, dlatego wstępnie wybraliśmy Hajduszoboszlo. Zastanawia mnie, czy to dobra lokalizacja i czy będzie tam (lub w okolicach), co robić. Podczas tygodniowego pobytu chciałbym coś pozwiedzać, zobaczyć itp.

Może Wy doradzicie jakiś inny region Węgier, w którym byłyby basen, a także coś "do zobaczenia" i jednocześnie spędzenia romantycznego tygodnia we dwoje.

Druga sprawa, to proszę Was o informację o to czego się należy na Węgrzech wystrzegać, na co uważać, czego nie robić. Brzmi to dość zabawnie, ale jadąc w obce tereny zwłaszcza do kraju, którego języka nie znam, lubię się wszystkiego wcześniej dowiedzieć.

Można sobie poradzić bez znajomości języka węgierskiego?

Środkiem lokomocji będzie samochód (trasa pewnie przez Barwinek). Jak wygląda sprawa z parkowaniem i poruszaniem się po Hajduszoboszlo?
Odpowiedz
#2
Poczytaj wątek. O Hajduszoboszlo tam większość informacji które Cię interesują znajdziesz. A jeśli chodzi o parkowanie to w centrum miasta jest strefa płatna więc zwracaj uwagę gdzie parkujesz zresztą lepiej poruszać się pieszo bo to nie jest duże miasto.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eger - gdzie zjeść "po węgiersku" alicja.jw 17 17,370 22-01-2022, 18:31
Ostatni post: stan
  Podróż koleją po Węgrzech Lilly Lill 79 78,269 06-07-2021, 20:32
Ostatni post: Miłośnik76
  Strefa czasowa - Węgry eplus 2 1,127 22-06-2021, 22:15
Ostatni post: Sztasek
  Transport na Węgry - znalezione na fejsie eplus 0 1,113 23-05-2021, 17:20
Ostatni post: eplus
  Przeprowadzka na Węgry - niezbędne dokumenty i inne Lalusza 38 29,128 05-11-2020, 8:33
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości