Węgierska nutka na dziś
#11
Balaton w stylu retro... lata 60-te ubiegłego wieku, to były czasy Język 
Felföldi Anikó & Németh Lehel - "Nekem a Balaton ... Dla mnie Balaton"

PS. tablica rejestracyjna PL  Uśmiech
Odpowiedz
#12
Początki sezonu winobrania, dojrzałe grona należy zebrać... polecem kilka pieśni i przyśpiewek ludowych o winie ... z okolic Egeru Uśmiech śpiewa Majorosi Marianna przygrywają Csík Zenekar, Bekecs Zenekar
Odpowiedz
#13
Wczoraj wieczorem zadzwonił telefon, znajomi zaprosili nas na wieczór filmowy... cykl "w starym kinie". Przed projekcją krótkie wprowadzenie do tematu - dziś również aktualnego... tytuł filmu "Egy csók és más semmi". Znam ten film, oglądałem go kilkanaście lat temu, ale obejrzę go ponownie.
W związku z tym, że idę do kina, pragnę abyśmy posłuchali piosenki własnie z tego filmu.
Tytuł węgierskiej nutki na dziś "Hallod-e Rozika te", dedykuję ją użytkownikowi Moziba Uśmiech
Odpowiedz
#14
Nowy tydzień... i wszsto zaczyna się na nowo Oczko POSŁUCHAJCIE PIOSENKI "ZNOWU PONIEDZIAŁEK"
Odpowiedz
#15
Chciałem rankiem pójść na ryby, niestety nie wyszło... pada deszcz, niewielki, ale pada.
Propozycja deszczowa nadziś to "Esik eső csendesen" ... CICHO PADA DESZCZ
Odpowiedz
#16
Wczoraj było fajnie, słoneczko, bezwietrznie, "pieczenie na tarczy od brony telerzowej" ... a dzisiaj pada, nici ze spaceru... pozostaje wizyta w winiarni Wino dzisiejsza nutka: LaciBetyár - Esik eső
Odpowiedz
#17
Ciagle pada, jest szaro i ponuro... zastanawiam sie nad spedzeniem czasu.
Mamy poniedziałek, wiec o poniedziałku spiewa Holiday Plusz: "Hétfő reggel"
Odpowiedz
#18
Przed godziną wróciłem z rowerowej wycieczki nad Dunaj, nie było ciekawie... szaro, dżdżysto, no i ten chłodny naddunajski wiatr. W związku z tym coś o tym, czyli... piosenka ludowa>nowocześnie: NOX "Hej Dunáról fúj a szél"
JAK KTO WOLI ORYGINAŁ, TO TUTAJ

Hej, Dunáról fúj a szél,
Szegény embert mindig ér
Dunáról fúj a szél
Ha Dunáról nem fújna,
Ilyen hideg sem volna
Dunáról fúj a szél

Hej Jancsika, Jancsika,
Mér' nem nőttél nagyobbra
Dunáról fúj a szél.
Nőttél volna nagyobbra
Lettél volna katona
Dunáról fúj a szél.
Zarumieniony ...
Odpowiedz
#19
Środa, nie wiem co do południa, ale po południu ... POSUCHAJCIE SAMI: Szerda délután
Odpowiedz
#20
Zaryzukuję i dzisiaj ja! W końcu „kto bogatemu zabroni”? Jeden z moich faworytów - Bon-Bon.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  János Bródy zaaregował na podsumowanie roku przez premiera Waldek 1 106 19-02-2024, 22:07
Ostatni post: Sztasek
  Muzyka węgierska na płytach rwmagyar 6 4,414 12-02-2024, 15:27
Ostatni post: rwmagyar
  Węgierska telewizja w Polsce fvg 22 27,691 27-03-2023, 14:06
Ostatni post: sdyczko
  Koncert Bryan'a Adams'a na placu Bohaterów (Hősök tér) Waldek 0 1,483 26-08-2019, 22:52
Ostatni post: Waldek
  Węgierska Wiosna Filmowa w Kinie Pod Baranami annamkalfas 1 2,001 13-05-2019, 14:18
Ostatni post: rwmagyar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości