Węgry 2013 namioty
#1
Sostofurdo - Nyíregyháza


Początek czerwca i zero planów na wakacje budżet też ograniczony. Po przeanalizowaniu tego co lubimy najbardziej czyli baseny,dużo słońca i dobre jedzenie padło na Węgry

Skład wyprawy był 3 osobowy- Ja, moja narzeczona(teraz już żona) i mój kolega.

Wyjazd 18 Lipca godzina 00:00 trasa: Kielce - Brzesko - Nowy Sącz - Bardejow - Koszyce - Tokaj - Nyíregyháza (420 km) - Camping Igrice ok godziny: 7:30

Igrice Camping

Po wypełnieniu formularzy meldunkowych imię, nazwisko itd. rozpoczęliśmy rozkładanie namiotu.

A to efekt:

[Obrazek: c4618bd4d8ada898med.jpg]

Tego samego dnia kupiliśmy melony i arbuzy, a następnie poszliśmy na pobliskie kąpielisko i ku naszemu zdziwieniu był tu też basen z wodą termalną. Pani skasowała nas po 1000 HUF za wejście normalnie 1500 HUF na cenniku.

[Obrazek: 149e9106c74d81bbmed.jpg]

Kolejne dni to Aquapark od otwarcia do zamknięcia:
[Obrazek: b852fc2c0d71dcafmed.jpg]
[Obrazek: b9b0d63456a2c6b9med.jpg]

Za Aquapark płaciliśmy po 2800 HUF za cały dzień od osoby. Na miejscu bardzo dużo budek z jedzeniem i każdy znajdzie coś dla siebie.

Jednego dnia zachmurzenie było dość spore ale tylko do godziny 11. Tego dnia rano udaliśmy się do Zoo jest ono na tyle duże że zeszło nam na zwiedzaniu cały dzień. Po kolacji pojechaliśmy do Tokaju naprawdę wart - wygląda on super nocą.

Zoo:

[Obrazek: 23957024f6958f56med.jpg]


Po wizycie w Tokaju i zakupie winka.
[Obrazek: fa839d021cb108c6med.jpg]

Jako kliencie Campingu Igrice dostaliśmy zniżkę na jedzenie w ich czardaszu. Na obiad poszliśmy już drugiego dnia i chodziliśmy tam do ostatniego dnia. Ceny może nie należą tam do najniższych ale jedzenie super i porcje też niczego sobie. Polecam deskę za 5000 HUF dla naprawdę głodnych.

[Obrazek: 05ae4a71d2008cf2med.jpg]

Kilka innych dań:
[Obrazek: 5d2dba16275a2800med.jpg]
[Obrazek: 69d92afc9f1b23fdmed.jpg]

Igrice Camping polecam z czystym sumieniem wszędzie jest blisko do zoo jak i aquaparku obsługa super.


A tutaj już droga powrotna:

[Obrazek: aea47006cdcf40afmed.jpg]

W tym roku planuję jechać tam z żoną i 2 letnim dzieckiem i na pewno zdam relację z tego pobytu.
Odpowiedz
#2
Witaj na forum Uśmiech. Świetnie się "wkupiłeś" do naszej społeczności. Relacja, co prawda trochę historyczna ale bogata i precyzyjna. Chętnie przeczytam najświeższe wspomnienia. Podoba mi się, że z synka chcecie zrobić obieżyświata ( chyba, że to już jego drugi pobyt w tym miejscu Szeroki uśmiech Bomba )
Udanej podróży i przyjemnego wypoczynku życzę. Ja również w tym roku "otrę" się o Sosto - jeden nocleg w Svajcim Laku przejazdem, ale dopiero na początku września. Pozdrawiam Wino
Odpowiedz
#3
To będzie pierwszy wyjazd córki dalej niż 100 km od domu Uśmiech Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Dzieci uwielbiają ciepłą termalną wodę w Węgierskich basenach wiec napwno będzie zadowolona Mój młodszy synek miał 6 tygodni jak pierwszy raz się moczył w Hajduszoboszlo Uśmiech Wiec jak wrócisz zdasz nam relacje, powiedz czy to będzie urlop pod namiotem czy kwatera?
Odpowiedz
#5
Co mnie się porobiło Zły Zdziwiony. Skąd mi się wziął synek Zmieszany. Oczywiście pozdrawiam córeczkę Uśmiech.
Odpowiedz
#6
Dzieci uwielbiają ciepłą termalną wodę w Węgierskich basenach wiec napwno będzie zadowolona Mój młodszy synek miał 6 tygodni jak pierwszy raz się moczył w Hajduszoboszlo Uśmiech Wiec jak wrócisz zdasz nam relacje, czy to będzie urlop pod namiotem czy kwatera?
Odpowiedz
#7
oldman58@ spx. na pierwszy rzut oka na zdjęciu mogła wyglądać jak chłopak Szeroki uśmiech

wojti76@ na 100% kwatera w tym roku Uśmiech
Odpowiedz
#8
a ile kosztuje spanie na tym campie? [pytam sie z ciekawosci]
Odpowiedz
#9
(12-04-2016, 17:48)Simon napisał(a): a ile kosztuje spanie na tym campie? [pytam sie z ciekawosci]

Simon poczytaj sobie to ich stronka http://www.igricecamping.hu/index_pl.html
Odpowiedz
#10
wyszlo, ze full wypas (2os, z elektrycznoscia pod namiotem) za 2 noce to 7 500 HUF [103 zl] a bez elektrycznosci 5 100 HUF [70 zl]. Wiec jak sie to podzieli na 2 noce, to nie ma tragedii... kiedys musielismy placic 80 zl za jedna noc (2os) [pisalem juz o tym kilkakrotnie] i nam sie odechcialo campow, teraz spimy glownie na dziko. W sumie dosc tani ten camp jak na wegierskie warunki! Szeroki uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgry oczami Polaków eplus 11 4,674 15-02-2023, 10:38
Ostatni post: ex-komar
  Węgry 2021 Pudelek 1 3,444 06-01-2022, 16:22
Ostatni post: Pudelek
  "Moje" Węgry - wątek zbiorczy Pudelek 4 2,868 09-12-2019, 11:35
Ostatni post: Pudelek
  Węgry po raz pierwszy - krótki wyjazd, krótka relacja cinsan 6 7,122 22-06-2017, 21:26
Ostatni post: eplus
  WIELKI WYJAZD NA WĘGRY amazonka 4 6,782 06-03-2017, 17:53
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości