Witaj na Forum Węgierskim!

Forum Węgierskie to miejsce spotkań i wymiany poglądów osób zainteresowanych wszystkim, co węgierskie. Na forum znajdziesz przydatne informacje dotyczące poruszania się po

Budapeszcie

, noclegów w okolicy

Balatonu

, a także najlepszych

węgierskich kąpielisk termalnych

.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji i życzymy miłego pobytu na forum!

usmiech

Zaloguj się, aby uzyskać
pełny dostęp do forum i ukryć ten komunikat!

[WOLONTARIAT] Bátor Tábor [Hatvan]
fvg Offline
Administrator
Liczba postów:2,270
Dołączył:28.01.2012
Płeć:Mężczyzna
Skąd:Lengyelország
Węgierski:Tak
Post: #1
[WOLONTARIAT] Bátor Tábor [Hatvan]
Witamy Cię

Co roku przy współpracy 430 wolontariuszy Bátor Tábor realizuje programy terapeutyczne pełne wrażeń dla dzieci chorych na nowotwory, cukrzycę i chroniczne zapalenie stawów. O tym jak bardzo wyjątkowe są wydarzenia na naszych obozach świadczy chociażby fakt, że połowa naszych wolontariuszy wraca do nas co roku, żeby tworzyć wspólną przygodę i mieć w niej swój aktywny udział.

Jeżeli również i Ty chciałbyś uczestniczyć w tej przygodzie, poczuć się w grupie, dostawać i obdarowywać innych niesamowitymi wrażeniami, słowem działać w wolontariacie, jeżeli ukończyłeś 20 lat i mówisz po węgiersku, czekamy na Twoje zgłoszenie.


Więcej szczegółów znajdziesz na węgierskojęzycznej stronie http://www.batortabor.hu. Zobacz, co oznacza być wolontariuszem w Bátor Tábor, co robią na obozie cimborowie, tłumacze i opiekunowie dzieci w podróży, jak szkolimy naszych ochotników (np. Ciebie, jeżeli się zgłosisz i zakwalifikujesz do grupy) i o jakie przygody możesz się wzbogacić będąc z nami na obozie.

Jeżeli Ty nie mówisz po węgiersku, ale znasz kogoś, kto Twoim zdaniem byłby zainteresowany taką możliwością, prosimy Cię o przekazanie tej osobie linku: http://www.batortabor.hu!

Zgłoszenie można wysłać tutaj.

Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
31-01-2012 11:50
[WOLONTARIAT] Bátor Tábor [Hatvan]
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości