Wczasy zorganizowane nad Balatonem
#1
Często czytam tutaj o szukaniu noclegów nad Balatonem. Nikt nie wspomina tu o pobytach zorganizowanych, a wydaje mi się, że są korzystne cenowo. Właśnie wróciłem z wczasów w Siofok. Byłem w Hotelu Ezustpart. To był mój drugi pobyt rodzinny w tym obiekcie. Warunki mieszkaniowe dobre. Jedzenie rewelacyjne. Szwedzki stół rano i wieczorem. Wybór dań obiadowych bardzo szeroki. Praktycznie każdego dnia inne potrawy. Cena za 7 nocy i wyżywienie 1155 zł od osoby. Za 1255 w cenie jest dojazd autokarem. Dwa lata temu jak jechałem tylko z żoną, to byliśmy autokarem. Teraz jadąc z w cztery dorosłe osoby plus roczna wnuczka wybraliśmy dojazd własny. Z 50 metrów od hotelu jest plaża. Dziwię się, że o takich ofertach tutaj cicho, bo wydaje mi się, że ciężko w tej kwocie zapewnić sobie noclegi i pełne (full wypas) wyżywienie. W hotelu jest m.in. kryty basen. Dodam, że w internecie ten hotel jest nisko oceniany. Wiele opinii, które o nim czytam mnie zaskakuje. Zwłaszcza, że jest tam słabe jedzenie. W czasie pobytu spotkałem tam parę z Polski, która zatrzymała się tam w drodze do Chorwacji. Płacili za dobę (nocleg plus śniadanie) 350 zł. Jakbym tyle zapłacił, to też bym znalazł wiele minusów Przy mojej stawce jestem zadowolony, stąd ten wpis.
Odpowiedz
#2
Wyjazd organizował Pan przez jakieś biuro?
Odpowiedz
#3
(09-07-2017, 15:17)mwm napisał(a): Właśnie wróciłem z wczasów w Siofok. Byłem w Hotelu Ezustpart.

Ja się mogę podpisać obydwoma rękoma pod opinią mwm na temat Hotelu Ezüstpart. Sam obiekt reprezentuje przyzwoity standard, jest położony w fajnym miejscu - wokół jest sporo atrakcji, nie trzeba się ograniczać do hotelu - a jedzenie jest naprawdę wyśmienite.

Nie jest to supernowoczesny obiekt - zresztą sami reklamują się jako "Retro Hotel". Momentami może by się prosiło o trochę inwestycji, ale nie zdradzę chyba wielkiej tajemnicy mówiąc, że obiekt jest dzierżawiony. A dzierżawca nie ma takiego pola manewru jak właściciel, by coś pozmieniać. A że biznes z roku na rok jakoś idzie, to tak się to toczy...

Cena jest rzeczywiście bardzo atrakcyjna. Domyślam się, że odpoczywali Państwo w czerwcu. Za pośrednictwem HelkaTours cena wynosi 1055 zł za osobę w pokoju 2-osobowym i 948 zł w pokoju 3-osobowym. Niestety my nie zapewniamy dojazdu.

Jako ciekawostkę dodam, że jedna nasza stała klientka była w tym hotelu właśnie z innym biurem podróży, bo zależało jej na zorganizowanym dojeździe. A że odpoczywała wcześniej w Siófok z HelkaTours, to miała nasz miniprzewodnik po okolicy i całą masę praktycznych informacji. I jedyne, na co narzekała, to była rezydentka, która ponoć nie umiała odpowiedzieć na najprostsze pytania. W sumie nie narzekała, tylko się śmiała, że sama robiła za rezydentkę dla innych zdezorientowanych "pierwszaków" dzięki temu, czego się ode mnie dowiedziała Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#4
Hotel Ezustpart jest w waszej ofercie?
Odpowiedz
#5
Hotel Ezüstpart
Odpowiedz
#6
(15-07-2017, 7:41)paczer napisał(a): Wyjazd organizował Pan przez jakieś biuro?

Tak przez biuro podróży
Odpowiedz
#7
(15-07-2017, 18:21)HelkaTours napisał(a): Cena jest rzeczywiście bardzo atrakcyjna. Domyślam się, że odpoczywali Państwo w czerwcu.

Byliśmy tam w pierwszym tygodniu lipca, ale co ciekawe, to to, że w lipcu i sierpniu też się płaci 1155 zł.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 793 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,565 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,587 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,095 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,654 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości