Witaj na Forum Węgierskim!

Forum Węgierskie to miejsce spotkań i wymiany poglądów osób zainteresowanych wszystkim, co węgierskie. Na forum znajdziesz przydatne informacje dotyczące poruszania się po

Budapeszcie

, noclegów w okolicy

Balatonu

, a także najlepszych

węgierskich kąpielisk termalnych

.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji i życzymy miłego pobytu na forum!

usmiech

Zaloguj się, aby uzyskać
pełny dostęp do forum i ukryć ten komunikat!

Wczasy zorganizowane nad Balatonem
mwm Offline
Użytkownik
Liczba postów:20
Węgierski:
Wczasy zorganizowane nad Balatonem
Często czytam tutaj o szukaniu noclegów nad Balatonem. Nikt nie wspomina tu o pobytach zorganizowanych, a wydaje mi się, że są korzystne cenowo. Właśnie wróciłem z wczasów w Siofok. Byłem w Hotelu Ezustpart. To był mój drugi pobyt rodzinny w tym obiekcie. Warunki mieszkaniowe dobre. Jedzenie rewelacyjne. Szwedzki stół rano i wieczorem. Wybór dań obiadowych bardzo szeroki. Praktycznie każdego dnia inne potrawy. Cena za 7 nocy i wyżywienie 1155 zł od osoby. Za 1255 w cenie jest dojazd autokarem. Dwa lata temu jak jechałem tylko z żoną, to byliśmy autokarem. Teraz jadąc z w cztery dorosłe osoby plus roczna wnuczka wybraliśmy dojazd własny. Z 50 metrów od hotelu jest plaża. Dziwię się, że o takich ofertach tutaj cicho, bo wydaje mi się, że ciężko w tej kwocie zapewnić sobie noclegi i pełne (full wypas) wyżywienie. W hotelu jest m.in. kryty basen. Dodam, że w internecie ten hotel jest nisko oceniany. Wiele opinii, które o nim czytam mnie zaskakuje. Zwłaszcza, że jest tam słabe jedzenie. W czasie pobytu spotkałem tam parę z Polski, która zatrzymała się tam w drodze do Chorwacji. Płacili za dobę (nocleg plus śniadanie) 350 zł. Jakbym tyle zapłacił, to też bym znalazł wiele minusów Przy mojej stawce jestem zadowolony, stąd ten wpis.
09-07-2017 14:17
paczer Offline
Użytkownik
Liczba postów:8
Węgierski:
RE: Wczasy zorganizowane nad Balatonem
Wyjazd organizował Pan przez jakieś biuro?
15-07-2017 6:41
HelkaTours Offline
Partner
Liczba postów:254
Węgierski:
(09-07-2017 14:17)mwm napisał(a):  Właśnie wróciłem z wczasów w Siofok. Byłem w Hotelu Ezustpart.

Ja się mogę podpisać obydwoma rękoma pod opinią mwm na temat Hotelu Ezüstpart. Sam obiekt reprezentuje przyzwoity standard, jest położony w fajnym miejscu - wokół jest sporo atrakcji, nie trzeba się ograniczać do hotelu - a jedzenie jest naprawdę wyśmienite.

Nie jest to supernowoczesny obiekt - zresztą sami reklamują się jako "Retro Hotel". Momentami może by się prosiło o trochę inwestycji, ale nie zdradzę chyba wielkiej tajemnicy mówiąc, że obiekt jest dzierżawiony. A dzierżawca nie ma takiego pola manewru jak właściciel, by coś pozmieniać. A że biznes z roku na rok jakoś idzie, to tak się to toczy...

Cena jest rzeczywiście bardzo atrakcyjna. Domyślam się, że odpoczywali Państwo w czerwcu. Za pośrednictwem HelkaTours cena wynosi 1055 zł za osobę w pokoju 2-osobowym i 948 zł w pokoju 3-osobowym. Niestety my nie zapewniamy dojazdu.

Jako ciekawostkę dodam, że jedna nasza stała klientka była w tym hotelu właśnie z innym biurem podróży, bo zależało jej na zorganizowanym dojeździe. A że odpoczywała wcześniej w Siófok z HelkaTours, to miała nasz miniprzewodnik po okolicy i całą masę praktycznych informacji. I jedyne, na co narzekała, to była rezydentka, która ponoć nie umiała odpowiedzieć na najprostsze pytania. W sumie nie narzekała, tylko się śmiała, że sama robiła za rezydentkę dla innych zdezorientowanych "pierwszaków" dzięki temu, czego się ode mnie dowiedziała Szeroki uśmiech

http://www.helkatours.hu
15-07-2017 17:21
paczer Offline
Użytkownik
Liczba postów:8
Węgierski:
Hotel Ezustpart jest w waszej ofercie?
15-07-2017 18:06
HelkaTours Offline
Partner
Liczba postów:254
Węgierski:
Hotel Ezüstpart

http://www.helkatours.hu
15-07-2017 18:07
mwm Offline
Użytkownik
Węgierski:
(15-07-2017 6:41)paczer napisał(a):  Wyjazd organizował Pan przez jakieś biuro?

Tak przez biuro podróży
17-07-2017 19:55
mwm Offline
Użytkownik
Węgierski:
(15-07-2017 17:21)HelkaTours napisał(a):  Cena jest rzeczywiście bardzo atrakcyjna. Domyślam się, że odpoczywali Państwo w czerwcu.

Byliśmy tam w pierwszym tygodniu lipca, ale co ciekawe, to to, że w lipcu i sierpniu też się płaci 1155 zł.
17-07-2017 19:58