Wycieczka hybrydowa: Rowerem i koleją nad Balatonem
#21
Rzeczywiście, pierwsze wejście z krótkiego linku w stopce Kasi daje polską wersję. Wejście przez link Helka i Kelen daje węgierski obrazek. Skrócenie tego linku do .hu włącznie, co niby daje to samo, co link ze stopki, przekierowuje na stronę główną, ale w wersji węgierskiej i nie ma tam żadnej ikonki zmiany języka. No i ponownie klikam w link ze stopki, który przedtem dał polską wersję - teraz już prowadzi bezpowrotnie do węgierskiej. Nie oglądam wiele węgierskich stron, Win 10 i Chrome.
ZdziwionyZmieszany
Odpowiedz
#22
Teraz powinno być ok:

Helka i Kelén

Bardzo Ci dziękuję eplus za tę dodatkową uwagę. Jest w tym i moja wina, bo muszę być na polskiej wersji strony, żeby Wam podać link. Nie zwracałam na to należytej uwagi, będę się pilnować. To nie zmienia faktu, że źle, że nie można płynnie przełączyć języka. Mam nadzieję, że do poniedziałku rozwiążemy ten problem.
Odpowiedz
#23
Niestety jest tak: po zamknięciu Chrome i ponownym otwarciu internetu klikam Twoją stopkę - jest polska wersja. Wybieram Helka i Kelen linku w poście albo z historii stron statki są z opisem węgierskim. Teraz daję wróć na poprzednią stronę (strzałka w lewo na pasku) - i strona główna jest już po węgiersku. Zamykam przeglądarkę, otwieram znowu i stronę główną mam po polsku - dopóki nie zobaczę łódek, odtąd jest węgierski.
Odpowiedz
#24
Link, który podałam w ostatnim poście, nie otwiera Ci się po polsku? Na samym początku, aktywny jako Helka i Kelén. Nie ten, który dawałam wcześniej. Ten który podałam dziś o 18:03.
Odpowiedz
#25
A owszem, nie zauważyłem, że jest nowy HiK. Ten nowy jest po polsku. Jeśli uda mi się wejść na stary HiK, to powrót na stronę główną (np. przez czerwony kwadrat w lewym górnym rogu strony lub przez wpisanie helkatours.hu) oznacza przejście na stronę główną węgierską. Jeśli następnie znajdę w historii te łódki po polsku (...product....&language=pl), to odtąd kolejną otwartą stronę główną mam też po polsku. Jeśli w nowym oknie otworzę łódki po węgiersku i wrócę do okna (wcześniej otwartej zakładki) ze stroną główną po polsku, a następnie dam "odśwież" (zakręcona strzałka, F5), to po odświeżeniu strona główna jest już po węgiersku. I na odwrót: w innym oknie wchodzę na łódki ...language=pl, odświeżam stronę główną węgierską i widzę język polski. Adres na pasku pozostaje ten sam: helkatours.hu. Nie używam absolutnie ikonki "translate" dostępnej na pasku Chrome u góry po prawej. Więc klucz do języka strony wpadł do wody.
Dodam jeszcze, że oczywiście mogę mieć naraz otwarte 3 zakładki: ze stroną główną HT, z łódkami HiK po węgiersku i z łódkami po polsku. Jaki będzie po odświeżeniu (F5) język strony głównej? Zależy, którą stronę z łódkami odświeżałem ostatnio: pl czy hu.
PS. Ta walka z internetem powinna chyba po wykorzystaniu wylecieć z wątku.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 794 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,566 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,598 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,098 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312
  Bezpłatne plaże nad Balatonem w 2022 roku Waldek 3 5,655 06-06-2022, 23:04
Ostatni post: Anderek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości