Wyszukiwarka bankomatów banku Unicredit
#1
Na stronie https://www.unicreditbank.hu/en/branch_finder.html jest wyszukiwarka bankomatów banku Unicredit na Węgrzech.
Dodam tylko, że potoczna nazwa bankomatu na Węgrzech to ATM słowo mozaikowe utworzone od Flaga brytyjska automatic teller machine co po Flaga węgierska oznacza bankjegykiadó automata.
Odpowiedz
#2
Dzięki za ten link Uśmiech wyszukałem już hajdu... bankomat ale każdy pojedyńczo a ta zbiorówka jest super
Odpowiedz
#3
Sknocili tę stronę, jeszcze rok czy dwa temu była normalna wyszukiwarka wg nazwy miasta. Jeśli nie wpisało się żadnej nazwy i dało "Szukaj", to dostawało się pełną listę wszystkich bankomatów UCB na Węgrzech według alfabetycznej kolejności miast. Wydruk z 2012 jeszcze gdzieś mam.
Na rumuńskiej stronie Unicredit było już gorzej, trzeba było wybrać jedno z województw i dopiero wychodziła lista bankomatów w danym województwie.
Odpowiedz
#4
Dzień dobry!
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności na forum.
Mam pytanie, czy bankomat Unicredit w Hajduszoboszlo jest czynny, bo z tego co widziałam w ubiegłym roku to oddział tego banku był w remoncie bądź likwidacji?
Osoby, które były i zechca podzieliś sie informacja prosze o szybka odpowiedź, bo czas mnie goni.

z góry serdeczne dzięki
Odpowiedz
#5
przyłączam się do pytania czy może ktoś potwierdzić czy działa ten bankomat unicredit ? jeżeli jest nieczynny to wybiorę w Debreczynie w auchan.
Jeszcze nigdy na wakacje nie brałem gotówki zawsze ufam tej plastikowej karcie Uśmiech
Odpowiedz
#6
(12-07-2015, 17:11)basiaela napisał(a): (...)Mam pytanie, czy bankomat Unicredit w Hajduszoboszlo jest czynny, bo z tego co widziałam w ubiegłym roku to oddział tego banku był w remoncie bądź likwidacji? (...)

Nie ma oddziału banku Unicredit w Hajduszoboszló. Bankomat istnieje zgodnie z mapką wskazaną kilka postów wyżej.
Najbliższy oddział banku Unicredit jest w Debreczynie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakładanie konta w węgierskim banku - jak i w jakim? kurczakimp 32 35,786 09-03-2018, 22:19
Ostatni post: eplus
  W jakim banku konto walutowe? Benior 16 14,350 31-08-2016, 6:06
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości