Złota biżuteria, pierścionek, złoto..
#1
Witajcie drodzy forumowiczeUśmiech
Wspaniała stronka, super atmosfera. Świetny turystyczny gust. Podglądam Was i korzystam z Waszych rad od około dwóch lat. Nastąpił wreszcie czas, że swoje marzenia zamieniłem na cel. W najbliższą sobotę wyruszamy swoim autem do Bogacs na dwanaście dni. Dwa dni zaplanowaliśmy na zwiedzanie Budapesztu. Mamy w planach poznać również Miskolc, Eger, Debreczyn, Tokaj i Szentendre. Czuję się zobowiązany wobec Was za tyle wartościowych i ciekawych informacji. Dzięki Wam zaplanowałem swój pobyt dosyć dokładnie. Będę starał się po powrocie napisać relację z naszych wczasów, być może będzie to relacja również fotograficzna.
Ja jednak na początek chciałem Was poprosić o inną informację, której nie znalazłem na forum. Pamiętam z lat 80-tych jak jeździło się na Węgry i przywoziło złoto: pierścionki, kolczyki czy łańcuszki. Nie za bardzo wiem z czego to wynikało. Czy to dlatego, że wówczas trudne czasy panowały u nas czy może na Węgrzech to złoto jest szczególnej jakości czy w dobrej cenie...nie wiem. Ja chciałbym przeżyć w Budapeszcie szczególną chwilę do której przydałby mi się złoty pierścionek. Czy macie doświadczenia i wiedzę na temat złotej biżuterii na Węgrzech? Czy jest dobrej jakości, czy opłaca się tam kupować? Może znacie jakieś ciekawe miejsca, sklepy odnośnie złotej biżuterii? Wszelkie informacje na pewno przydadzą mi się, za dyskusję z góry dziękuję. Jeśli ktoś odpowie mi również czemu kiedyś z Węgier przywoziło się złoto to rewelacyjnie. Bardzo Was proszę o dyskusję i porady..
Pozdrawiam ciepłoUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości