Forum Węgierskie

Pełna wersja: Dzien Przyjazni Wegiersko Polskiej Eger 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam

Przepraszam admina jesli zakladam temat w zlym miejscu ale szykuje sie na wyjazd na Wegry i przy okazji chce byc na obchodach tego dnia w Egerze ktore jak sie dowiedzialem w tym roku organizuje obchody - sek w tym ze nigdzie nie moge znalezc programu tego dnia (wlasciwie dni bo podobno maja one byc rozlozone na 21 22 23 marca )

Czy ma ktos informacje jak to bedzie dokladnie wygladac i moglby sie ta wiedza podzielic ?

Serdeczne dzieki z gory
Nie ma za co przepraszać. Bardzo dobry temat Uśmiech
(26-02-2014, 6:54)radek napisał(a): [ -> ]Witam
(...) wyjazd na Węgry i przy okazji chce byc na obchodach tego dnia w Egerze które jak się dowiedziałem w tym roku organizuje obchody - sek w tym ze nigdzie nie mogę znaleźć programu tego dnia (właściwie dni bo podobno maja one być rozłożone na 21 22 23 marca ) (...)

Obchody odbędą się w ramach Festiwalu Wiosennego w Egerze.
Tutaj masz program całego festiwalu
Witam

Chciałabym wybrać się do Eger w tych dniach, ale niestety nie znam żadnego dobrego połączenia. Czy ktoś kto się wybiera z Krakowa lub małopolski i ma jedno wolne miejsce w samochodzie chciałby miłą współpasażerkę? Oczywiście dołożę się do kosztów paliwa!

Pozdrowienia Uśmiech
Karolina to moze zacznij od wlaczenia sobie prywatnych wiadomosci w panelu bo pisze do Ciebie wiadomosc i inni tez pewnie beda tylko szkoda ze nie mozna Ci jej wyslac bo masz je wylaczone
Niestety PW uaktywniają się dopiero jakiś czas po założeniu profilu, niezależnie od woli jego właściciela. Ale umówcie się jawnie na forum. Oczko
Zostawie swoje gg 10726976 i mail jsobolewski@interia.eu
Przyjaźń narodów Polski i Węgier dokumentuje przyjęcie w 2007 roku przez Sejm Polski i Parlament Węgier uchwała o ustanowieniu dnia 23. marca Dniem Przyjaźni Polsko-Węgierskiej... Uśmiech
... to jedyna tego typu Uchawała na świecie.

Węgry Flaga węgierska & Polska Flaga polska
23. marca Uśmiech dzień przyjaźni Flaga polska Flaga węgierska
Witam!Flaga polskaFlaga węgierskaWino
Czy ktoś może coś więcej napisać o "schodach Przyjaźni Polsko - Węgierskiej" w Egerze? - dzisiaj znalazłem zdjęcie na stronie miasta Eger w Wikipedii.
Stron: 1 2