Forum Węgierskie

Pełna wersja: Noc muzeów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cześć,
czy dysponuje ktoś listą muzeów, które biorą udział w dzisiejszej nocy muzeów w języku polskim lub angielskim? Albo może możecie polecić jakieś nietypowe, wyjątkowe muzeum w Budapeszcie?
Dzięki!
Obiło mi się o uszy, że mając bilet na Noc Muzeów to nie musimy płacić za komunikację miejską w czasie trwania eventu, czy ktoś z Was mógłby to powieterdzić? Dziękuję.
Gdyby ktoś wiedział kiedy będzie następna noc muzeów w Budapeszcie to proszę o info. Jeszcze nie korzystałam, a od znajomych wiem, że warto się wybrać.

pozdrawiam
(27-11-2015, 15:05)kolina napisał(a): [ -> ]Gdyby ktoś wiedział kiedy będzie następna noc muzeów ...

W tym roku nie załapałem się na "Múzeumok Éjszakája" którą zorganizowano 20. czerwca.
W 2016 roku taka noc planowana jest na dzień 25. czerwca.
Moi znajomi byli w zeszłym roku między świętami, a sylwestrem na 3 dni. i wtedy właśnie też była noc muzeów. Posiada ktoś info czy w tym roku też w tej dacie będzie?
(01-12-2015, 16:30)kolina napisał(a): [ -> ]Moi znajomi byli w zeszłym roku między świętami, a sylwestrem na 3 dni. i wtedy właśnie też była noc muzeów. Posiada ktoś info czy w tym roku też w tej dacie będzie?

Coś mi tutaj nie pasuje.
W 2017 roku noc muzeów była 24. czerwca.
Noc Muzeów ZAWSZE wypada mniej więcej w tym okresie, a nie w żadnym grudniu.