Forum Węgierskie

Pełna wersja: Poziom nauczania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak to jest z węgierskim na UAM? Czy poziom jest taki sam jak na UJ czy na UW?
Skąd może się brać ogromna różnica progów między UAM a UJ? (żeby dostać się na filologię węgierską na UJ trzeba napisać matury na dosyć wysokim poziomie, natomiast na UAM niekoniecznie, w 2015 roku wystarczyło ledwo zdać..)
Hej! Oczko Wydaje mi się, że poziom poznańskiej hungarystyki jest niższy niż fil. węg. na UW czy UJ. Stwierdzam to po 3 latach spędzonych na UAM i rozmowach ze studentami z Krakowa, gdzie prowadzone są na przykład zajęcia z fonetyki, które moim zdaniem bardzo przydałyby się także w Poznaniu Uśmiech Mają też więcej zajęć z PNJ (i na I, i na II stopniu). I nie wiem z czego to wynika.. Ale może wypowie się ktoś jeszcze Uśmiech
Hej! Oczko Wydaje mi się, że poziom poznańskiej hungarystyki jest niższy niż fil. węg. na UW czy UJ. Stwierdzam to po 3 latach spędzonych na UAM i rozmowach ze studentami z Krakowa, gdzie prowadzone są na przykład zajęcia z fonetyki, które moim zdaniem bardzo przydałyby się także w Poznaniu Mają też więcej zajęć z PN. Tak chodząc po tych uczelniach dochodzę do wniosku, że najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty uczelni która oferuje granty na Nawy lub Erasmus na Węgrzech
(28-11-2017, 15:47)drae napisał(a): [ -> ]Hej! Oczko Wydaje mi się, że poziom poznańskiej hungarystyki jest niższy niż fil. węg. na UW czy UJ. Stwierdzam to po 3 latach spędzonych na UAM i rozmowach ze studentami z Krakowa, gdzie prowadzone są na przykład zajęcia z fonetyki, które moim zdaniem bardzo przydałyby się także w Poznaniu Mają też więcej zajęć z PN. Tak chodząc po tych uczelniach dochodzę do wniosku, że najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty uczelni która oferuje granty na Nawy lub Erasmus na Węgrzech

Masz porównanie między poszczególnymi hungarystykami? Coś w tym jest, stypendium na pewno wiele daje w kwestii przyswajania języka.