Forum Węgierskie

Pełna wersja: Ekspert - nowa ranga na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie!

Wprowadziliśmy nową rangę użytkownika forum - Ekspert. W zamierzeniu ma ona zrzeszać użytkowników, którzy w danym temacie mają ponadprzeciętną wiedzę i chcą się nią dzielić, by pomagać, rozwiązywać problemy innych użytkowników. Eksperci przydzieleni są do konkretnych działów (lista poniżej). Ich zadaniem jest zarówno pomoc dotycząca wspomnianych problemów, jak i animacja, dbanie o rozwój danego działu - wszak w założeniu forum ma stanowić swoiste kompendium wiedzy na temat Węgier. Eksperci mają osobny tytuł i kolor nicka. Grupa ta stanowi "przedszkole dla przyszłych moderatorów" konkretnych działów.

Wysłałem wiadomości do wybranych użytkowników z zapytaniem, czy zechcieliby zaopiekować się którymś z działów. Gdyby ktoś miał ochotę dołączyć do grona ekspertów, proszę o wysłanie wiadomości prywatnej do mnie.



Lista ekspertów forum:
Użytkownik moziba został ekspertem działu Budapeszt.

Powodzenia! Uśmiech
Lilly Lill została ekspertką działu Kultura.

Życzymy powodzenia! Uśmiech
Miło mi ogłosić, że do grona ekspertów dołącza Arw. Zaopiekuje się ona działem Kuchnia.

Witamy na pokładzie! Uśmiech
Przypominam o randze i zapraszam do współpracy wszystkie osoby chętne do pomocy w rozwijaniu danych działów forum.