Forum Węgierskie

Pełna wersja: Festiwal muzyczny z dnia 26.05.17
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj w kilku miejscach miasta miał miejsce festiwal muzyczny.
Chodzi mi konkretnie o jedno miejsce i jedną grupę.
Punkt to park przy klubie Aquarium,i grupa folkowa,skrzypce,ni to mandolina nie bałałajka,i lider w mundurze huzara i fujarką (baz podtekstów).
Do tego gitara i perkusja.
Zna ktoś nazwę tej grupy ?
(27-05-2017, 21:36)Zalman napisał(a): [ -> ]Wczoraj w kilku miejscach miasta miał miejsce festiwal muzyczny.
Chodzi mi konkretnie o jedno miejsce i jedną grupę.
Punkt to park przy klubie Aquarium,i grupa folkowa,skrzypce,ni to mandolina nie bałałajka,i lider w mundurze huzara i fujarką (baz podtekstów).
Do tego gitara i perkusja.
Zna ktoś nazwę tej grupy ?

Bohemian Betyars (?)
Sztasek,to niestety nie to.
Wokal w tym o kogo mi chodzi był w minimalnej ilości.
Można chyba w zasadzie zaliczyć ich do grupy instrumentalnej.
Jak wspomniałem reszta instrumentów to była otoczka,prym wiódł lider z tradycyjną fujarką.
(28-05-2017, 13:23)Zalman napisał(a): [ -> ]Sztasek,to niestety nie to.
(...)

Program festiwalu masz tutaj:
https://www.programturizmus.hu/ajanlat-b...tival.html
26. maja występowali min:
16.00 Platon Karataev
17.00 Konyha
18.30 Bohemian Betyars
20.30 Szabó Balázs Bandája
To program festiwalu "11. Belvárosi Fesztivál" ... bazując tylko na info o kilku miejscach i grupie folkowej, Aquarium > Lipotvaros, fesztivál i wyszło > Bohemian Betyars Zdziwiony
Skoro Zalman jest w Budapeszcie, to ... warto wrócić w okolice Aquarium i zasięgnąć języka na miejscu, być może w klubie jest ktoś kto zna sprawę.
Dzięki chłopaki za naprowadzenie,to był Kerekes Band,koncert przy Aquarium czyli Erzsebet ter.
Niestety języka już nie ma gdzie zasięgnąć,ponieważ już wróciłem.
Udana wycieczka.
Też na nich trafiłam Uśmiech
Dali radę Oczko