Forum Węgierskie

Pełna wersja: E-PAPIEROSY SIOFOK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, wczoraj przyjechałem nad Balaton do miejscowości Siofok i szukam sklepu z e-papierosami, gdzie chciałbym kupić liquidy do nich. Wie ktoś gdzie jest jakiś sklep z takimi artykułami.

Pozdrawiam!
(13-08-2017, 17:02)michasse napisał(a): [ -> ]Witam, wczoraj przyjechałem nad Balaton do miejscowości Siofok i szukam sklepu z e-papierosami, gdzie chciałbym kupić liquidy do nich. Wie ktoś gdzie jest jakiś sklep z takimi artykułami.

Ustawa o zakazie reklamy i promocji e-papierosów !
Zabrania się reklamy wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych i promocji wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych oraz reklamy i promocji produktów imitujących te wyroby, lub symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych...
Ale chyba nie ma bezwzględnego zakazu handlu e-papierosami?
Jak nie wytrzymasz bez dymka, to szukaj sklepu "dohanybolt" oznaczonego znakiem zakazu.
Tam ogólnie słabo z e petami.Obiło mi się o uszy że zakaz ale kilka lat temu widziałem jakaś bieda wysepkę w Tesco, tyle że to w Budapeszcie było.