Forum Węgierskie

Pełna wersja: Faktury na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Firma w której pracuję prowadzi biznes na Węgrzech, wchodzę w temat na nowo i potrzebuję kilku sprawdzonych informacji. Od poprzedników dowiedziałem się m.in, że na Węgrzech fakrury wystawia się wyłącznie z akredytowanych programów księgowych, m.in. AXEL. To w zasadzie główna kwestia, która zaprząta mi głowę.
Jestem w stanie z zespołem generować faktury z własnego softu (sprzedaż online), ale nie wiem czy to zgodne z tamtejszymi normami?

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam!
Zewnętrzne faktury zakupowe idą z siły rzeczy dowolnie. Oczywiście w granicach rozsądku.
(05-12-2017, 9:24)Rafals napisał(a): [ -> ]...... na Węgrzech fakrury wystawia się wyłącznie z akredytowanych programów księgowych...
Jestem w stanie z zespołem generować faktury z własnego softu (sprzedaż online), ale nie wiem czy to zgodne z tamtejszymi normami?

Sam sobie dajesz odpowiedż na zadane pytanie, które kontrujesz własną naiwną wypowiedzią ... i po co to ???