Forum Węgierskie

Pełna wersja: Esztergom czy Sturovo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tych dwóch kąpieliskach (tak, wiem, że Sturovo to obecnie Słowacja, ale nie będę zakładał dwóch osobnych wątków Oczko). Planuję w okolicach późnej wiosny zajrzeć w te okolice i zastanawiam się, który z nich byłby lepszy, zwłaszcza w ramach stosunku cena do oferty Uśmiech

Będę wdzięczny za wszelkie informacje Uśmiech (lub link do takiego tematu, jeśli jest już gdzieś na forum Oczko)
nikt mi nie odpowiedział, więc sam sobie odpowiem Uśmiech w piątek zajrzałem do Esztergomu (na krótko, od 18-tej są tanie bilety). 5 basenów w środku, 4 na zewnątrz. Niby dużo, ale część z nich jest malutka. Kilka zjeżdżalni. Woda od normalnej do 34-36, fajne przejście z wewnątrz do zewnątrz (akurat była ulewa Oczko). Jest jakaś gastronomia, lecz o 18-tej była już zamknięta.

Gdy w kasie odezwałem po angielsku, to pani zaczęła nawijać po słowacku Oczko I to tempem ekspresowym Szeroki uśmiech Aha, z kempingu szedłem stamtąd z 5-7 minut. Przy wyjściu z aquaparku od razu widok na bazylikę Uśmiech