cennik jaskin w miszkolcu
#1
czy zna ktoś ceny biletów do jaskini sw.Stefana lub do jaskini Anny
Odpowiedz
#2
(24-05-2017, 23:52)arek 2212 napisał(a): czy zna ktoś ceny biletów do jaskini sw.Stefana lub do jaskini Anny

Podstrona po angielsku

http://www.barlangfurdo.hu/en/entrance-fees

Przepraszam, nie doczytałem o co pytałeś, podałem ceny kompleksu jaskiń w Miszolc Tapolca, ale też można jechać Uśmiech
Odpowiedz
#3
(24-05-2017, 23:52)arek 2212 napisał(a): czy zna ktoś ceny biletów do jaskini sw.Stefana lub do jaskini Anny

Anna-barlang, Szent István-barlang - ceny (krótka trasa):

bilet normalny - 1200 Ft
bilet zniżkowy (uczniowie, studenci emeryci) - 800 Ft
dzieci do wieku szkolnego - 300 Ft
dzieci do 3 lat - gratis
grupa powyżej 20 osób bez zniżki - 1000 Ft/osoba
grupa powyżej 20 osób ze zniżką - 600 Ft/osoba
Odpowiedz
#4
ZarumienionyZarumieniony Aż wstyd się przyznać, ale nawet o tych jaskiniach nie słyszałem. Postaram się nadrobić w tym roku.
Odpowiedz
#5
Pisałem już o tych jaskiniach. Jedna jest na pewno przy wodospadzie w Lillafured (tam gdzie się schodzi przez "wiszące ogrody"). Bilet kupujemy w takiej jakby baszcie. Jeśli dobrze pamiętam wpuszczają co godzinę. Ostatnie wejście chyba o 16 (pierwszy raz się spóźniliśmy).
Odpowiedz
#6
(25-05-2017, 15:14)schibcia napisał(a): Pisałem już o tych jaskiniach. Jedna jest na pewno przy wodospadzie w Lillafured (tam gdzie się schodzi przez "wiszące ogrody")...

Ta jaskinia (jak pisze schibcia) to Anna-barlang
Uśmiech
Szent István-barlang > Szent István-barlang
Odpowiedz
#7
W Anna-barlang przewodniczka przy wyjściu, jako ciekawostkę, pokazuje odcisk listka. Ciekaw jestem, czy zapamiętała rzeczownik "liść, listek" po polsku. Wydawało się, że była tym zainteresowana Uśmiech.
Odpowiedz
#8
A czy może mi ktoś podpowiedzieć co warto zobaczyć bedąc w Miszkolcu 5 dni z dziećmi chodzi mi o Miszkolc i okolice tak do 50km
Odpowiedz
#9
Zoo Lilafured (ale to w Sostofurdo jest lepsze). Jest tam też chyba jakaś wąskotorőwka.
Odpowiedz
#10
(26-05-2017, 6:04)eplus napisał(a): Zoo ... Lillafüred, wąskotorőwka

dodam > Park Sportowo-Przygodowy (Lillafüredi Sport- és Kalandpark)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości