Pierwszy raz. Dokąd jechać?
#1
Witam.

Chcialem zapytac gdzie móglbym zabrac zonke pierwszy raz na Wegry Blisko od barwinka jak na pierwszy raz Oczko Jakies konkretne miejsca. Chodzi mi o cieple zródła, jakies baseny, sauny, jacuzzi i jedniowy wypad by mnie interesowal jak na poczatek Oczko

Aaaa i podpowiedzcie jak szacowac forinty wg polskiego zloetego ;D
1000 HUR = ? zl ?

pierwszy drugi tydzien stycznie 2015 wchodzi w gre Oczko
Odpowiedz
#2
Napisz po polsku (jeszcze możesz edytować) Bomba
EDIT:A tak btw - witamy na forum! Uśmiech
EDIT2: forinty to HUF, jest od przeliczania i waluty osobny temat (http://forum.wegierskie.com/Wymiana-walu...t-euro-itd) Uśmiech
Odpowiedz
#3
Może Nyiregyhaza Aquarius - od grudnia miało być czynne...
Odpowiedz
#4
(01-12-2014, 12:58)eplus napisał(a): Może Nyiregyhaza Aquarius - od grudnia miało być czynne...

Jest jeszcze info, że Aquarius jest zamknięte !
Odpowiedz
#5
@Sztasek, @eplus - z powodu przebudowy kąpielisko Aquarius jest zamknięte Smutek :
http://www.sostort.hu/pl/Godziny-pracy - ich strona ( Flaga polska )

Ale kąpielisko w domu kąpieliskowym i kąpielisko Julia są czynne Uśmiech
Odpowiedz
#6
Jeden dzień bez noclegu ? Nie wiem czy jest sens jechać na Węgry tam i z powrotem w jeden dzien bo więcej spedzisz czasu w aucie niz na basenach.Kurs forinta na dzisiaj w katorach w Krośnie to 1.4 Pln- 100 forint
Odpowiedz
#7
Przecież kolega napisał: blisko od Barwinka. Jak się mieszka w Barwinku, to jest to całkiem realne. Oczko
Odpowiedz
#8
Ny-haza Sostofurdo myślę, że na pierwszy raz OK - w drodze do/powrotnej można zatrzymać się w Tokaju, fajne miasteczko znane z ponoć dobrego wina Uśmiech
Odpowiedz
#9
Oczywiście Uśmiech ze jest realne pojechać do Ny-haza Sostofurdo na jeden dzien ale z Barwinka to dystans 220km i i conajmniej 3h 30min jazdy a w styczniu jak sypnie sniegiem to nawet wiecej. Ale jak kolega lubi jeżdzic to polecam to kapielisko
Odpowiedz
#10
Może do Miskolca. Z Barwinka 190 km - 2 godz. 40 min. Fajne miejsce opisane w Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwszy kemping na Węgrzech qqbbaaa 22 11,007 06-08-2018, 20:25
Ostatni post: Mamut
  Wegry z dziećmi po raz n-ty Pienta1986 5 4,504 13-07-2018, 13:54
Ostatni post: Pienta1986
  Baseny + pole namiotowe - gdzie jechać ziemowitG 15 33,535 09-07-2016, 12:48
Ostatni post: bastek
  Pierwszy wyjazd na Węgry - gdzie polecacie we wrześniu? maslak 12 13,037 30-09-2014, 19:00
Ostatni post: Simon
  Gdzie na pierwszy raz z dzieckiem 9 lat? sly1978 14 14,094 25-08-2014, 21:45
Ostatni post: loxia



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości