Mała odległość, a tak ciepło. Dlaczego tak się dzieje?
#21
(25-09-2015, 20:25)oldman58 napisał(a): ......
Teraz pytanie: o co chodziło z tymi wycieraczkami?Szeroki uśmiech
Pewnie, tak jak w Polsce w owym czasie, szybko zmieniały właścicieli Szeroki uśmiech.
Odpowiedz
#22
(25-09-2015, 20:25)oldman58 napisał(a): ......
Teraz pytanie: o co chodziło z tymi wycieraczkami?Szeroki uśmiech

Tam na wschodzie (gdy my jeszcze śpimy), i w czasach ZSRR, i obecnie ludzie zawsze wcześniej wstawali... Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#23
Tak, w tamtych czasach jeszcze pióra wycieraczek pasowały wzajemnie do większości pojazdów. Teraz już tego akurat nie kradną.
Odpowiedz
#24
Jeździcie na Węgry jesienią? Nie na kąpiele, tylko o tak pospacerować? Tutaj najbliżej do Satrohulejy czy jakoś tak, czy zapuszczacie się dalej np. Szerencs, Tokaj?
Odpowiedz
#25
W jesieni to najbliżej jaskinie w Miskolcu, Bogacs albo Mezokovesd.
Odpowiedz
#26
Na Węgry można jeźdźić o każdej porze roku dużo kapleksów basenowych jest w budynkach tak jak Hajduszoboszlo, Sostofurdo czy Tiszaujvaros poza sezonem oczywiście jest mniej atrakcji ale i też o wiele mniej ludzi więc jest ciszej spokojniej bez kolejek i łatwiej znalezć nocleg Uśmiech
Odpowiedz
#27
Węgry niezależnie od pory roku są wspaniałe, na szczęście za dwa tygodnie znowu Budapeszt będzie mój Uśmiech
Odpowiedz
#28
U nas wszyscy zawsze jacyś tacy zachmurzeni to może dlatego?
Odpowiedz
#29
Witam. Odswiezam temat. Ktos pisal ze tam jest cieplejszy klimat. Analizuje juz pogode dlugo i prosze wpisac np. Tokaj - pogoda w google, a np. Rzeszow - pogoda - wartosci praktycznie te same. U nas niedlugo mróz, tam tak samo calodobowy mróz. I to nie jednostkowy przypadek tylko juz tak dlugo jest. Wiec jak tam wino jest uprawiane,a u nas nie skoro temperatura podobna? I klimat w takim razie?
Odpowiedz
#30
Patrzyłem na prognozę dla Węgier przedwczoraj i dzisiaj - zmieniła się istotnie w kierunku "wyżowej", czyli niższa temperatura, a więcej słońca. A czy się sprawdzi - nikt nie wie. W Rzeszowie ma być więcej chmur i stopień czy dwa mniej. A dwa stopnie więcej to nie tak mało, to przyczyna powodzi, topnienia Antarktydy i wszelkich kataklizmów.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ukraina - dlaczego mnie tam ciągnie ? Mamut 16 12,647 11-10-2021, 20:34
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości