Hajduszoboszlo_ogólne wiadomości.
#1
Witam Serdecznie,

W związku z tym, że wybieram się z moją rodzinką do Hajduszoboszlo i to już jutro wieczorem ( czyli będziemy tam od 02-08-2015 do 09 lub 10-08-2015),prosiłabym o kilka porad "specjalistów", którzy są fanami tej miejscowości.
A mianowicie:

1. Czy wymienić złotówki na forinty w Polsce? Czy złotówki na euro a potem w Hajduszoboszlo na forinty? Czy złotówki bardziej opłaca się wymienić na forinty właśnie w Hajduszoboszlo?

1a. Jaki jest przelicznik złotego i euro w Hajduszoboszlo?

2. Czy znajdę nocleg bez rezerwacji? Dodam, iż nie zarezerwowałam, ponieważ do ostatniej chwili nie wiedziałam czy będę miała urlop, a jak już się udało, to wysyłając zapytania nt. wolnych miejsc, dostaję odpowiedź negatywną. Przyznam,że zaczynam się obawiać, ponieważ jedziemy z mężem z 2 dzieci....:(

Proszę o szybką odpowiedź w miarę możliwości i może o porady, o których powinnam wiedzieć a nie napisałam.
Z góry Bardzo Dziękuję!!!
Iwona
Odpowiedz
#2
Byłem 2 tygodnie temu to za EUR płacili 300-302 ft a za złotego 70-71ft Jeśli uda Ci się kupić forinty w Polsce do Ceny1,40pln za 100 ft to nie ma co kombinować Jeśli jedziecie jedną rodziną to nie powinno być problemu z noclegiem gorzej jak się jedzie większą ekipą to w pełni sezonu ciężko coś znaleźć
Odpowiedz
#3
Bardzo dziękuję wojti76 za odpowiedź.Uśmiech

Propozycję dostałam za 100 ft musiałabym zapłacić 1,48 zł.w Polsce.

A jeśli chodzi o nocleg, to mam nadzieję, że coś znajdę na miejscu Uśmiech

PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
#4
1.48 to dużo u nas w Krośnie bez problemu kupić można 1.38-1.40
Odpowiedz
#5
Czyli "suma sumaru" najlepiej kupić euro i wymienić w Hajduszoboszlo na forinty.?
Odpowiedz
#6
Wszystkiego zależy po jakim kursie kupisz euro
Odpowiedz
#7
Faktycznie, drogo. Popatrz w innych kantorach, pytaj też, bo zazwyczaj można się targować. Ja dwa tygodnie temu kupowałem po 1.38 zł
Odpowiedz
#8
U nas nie ma dużego pola manewru, ponieważ mało kto ma forinty w kantorach. Być może zdecyduję się wymienić złotówki w Hajduszoboszlo.

Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Jesteście bardzo pomocni!

Ale jakby ktoś miał namiary na fajne lokum dla 4 os.rodzinki z miłą chęcią skorzystam Uśmiech

BuziakiUśmiech
Odpowiedz
#9
Pozwólcie ze się przyłącze tez jadę do hajduszoboszlo ale dopiero. 7 08 Z rodziną i raczej złotówki wymienię u nas na forinty jedynie co robimy 100 euro zabieram żeby winiety kupić na Słowacji.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości