Jak teraz wygląda sytuacja w Budapeszcie?
#1
Jakiś czas temu było głośno o uchodźcach koczujących na dworcu Keleti. W przyszły weekend wybieram się do stolicy Węgier i mam pytanie - czy w chwili obecnej jest bezpiecznie?
Odpowiedz
#2
(18-11-2015, 0:30)rutra napisał(a): Jakiś czas temu było głośno o uchodźcach koczujących na dworcu Keleti. W przyszły weekend wybieram się do stolicy Węgier i mam pytanie - czy w chwili obecnej jest bezpiecznie?

Z doniesień prasowych wynika że jest spoko... wzmocniono patrole w miejscach wralgicznych.
Odpowiedz
#3
Co ja się muszę nasłuchać od kontrahentów o tym "czy jest bezpiecznie"...:/
Prawda jest taka, że nawet w okresie kiedy przy Keletim było -według mediów - gorąco, to jako pilot i przewodnik spokojnie sobie w okolicach dworca mieszkałem i przechadzałem, porobiono objazdy i trzymano uchodźców trochę z dala, ale naprawdę to było dawno.
Teraz jest jeszcze spokojniej. Nie oszukujmy się, gdzie uchodźcy w Budapeszcie przy zbliżającej się zimie? Uśmiech
Ile rozmów z biurami podróży musiałęm przeprowadzić, ile wycieczek zostało poodwoływanych TYLKO przez koczujących przy dworcu uchodźców....to jest dziwne, że wyłączony z miasta jest obszar ok.1 km kwadratowego a ludzie myślą, że miasto sparaliżowane, na ulicach gwałcą a na rogatkach miasta wieże strażnicze i żołnierze z kałachami Uśmiech))))
Odpowiedz
#4
(30-11-2015, 13:13)Tudós napisał(a): Teraz jest jeszcze spokojniej ...

Zauwaz, ze jest wiecej widocznych mundurowych, ja tez uwazam ze jest OK.
Odpowiedz
#5
Będąc na Keleti nie wdawajcie się w rozmowy z brodaczami, werbują tam do ISIS.
Odpowiedz
#6
Będąc w tym tygodniu w Budapeszcie przez 3 dni nie zauważyłem, nie zauważyłem ani jednego "imigranta", araba, Afrykańczyka itd (nawet w MC czy na termach) Pomyślałem, niemożliwe a jednakUśmiech Wszędzie za to pełno azjatyckich wycieczek...Szeroki uśmiech Powodów do niepokoju w każdym razie brak.
Odpowiedz
#7
Bo zarejestrowani imigranci przebywaja w osrodkach socjalnych (np w Soroksar
pokazywali w tv) i maja ograniczone prawo do poruszania sie poza osrodkiem
wyjscie bez zgody rowna sie deport

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#8
ZOMZ Oczko
Odpowiedz
#9
od poczatku roku deportowano osoby (nie wiem ile to csoport) za podanie falszywych danych
wegierski rzad jest gotowy ogrodzic granice z RO gdyby dochodzilo do nielegalnego przekroczenia

Tapniete z xperii
Odpowiedz
#10
(20-01-2016, 11:09)Komarek napisał(a): od poczatku roku deportowano osoby (nie wiem ile to csoport) za podanie falszywych danych
wegierski rzad jest gotowy ogrodzic granice z RO gdyby dochodzilo do nielegalnego przekroczenia

Tapniete z xperii

csoport = grupa (bez określenia ilości)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 254 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,904 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,268 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 282 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,635 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości