Budapeszt okiem aparatu - GALERIA
[Obrazek: fncpxh.jpg]
Odpowiedz
Ribizli - fajna fotka, gratulaaa... jakim aparatem była pstryknięta?
Odpowiedz
To nie ja robilam to zdjecie. Na dole w prawym rogu jest podpis. Znalazlam go na internecie. Bylo ono zwiazane z powodzia na poczatku czerwca. Ale mnie sie spodobaly kamienice wzdluz Dunaju po stronie Budy. Ladnie je odnowiono.
Odpowiedz
Ribizli - pytałem o aparat, bo myślałem, że fotka jest twoją własnością... miejsce gdzie ją pstryknięto znam bardzo dobrze. Wiele czasu tam spędzałem, czesto tamtędy jeżdżę jadąc (Carl Lutz rkpt) do Vác... dokładnie to nieco powyżej mostu Małgorzaty, przy Jászai Mari tér.
Odpowiedz
(23-06-2013, 21:32)Sztasek napisał(a): Ribizli - pytałem o aparat, bo myślałem, że fotka jest twoją własnością...
Nie wiem
Odpowiedz
Witam wszystkich. Pozwólcie, że wrzucę tu swoje 3 grosze Oczko Foty z tegorocznego weekendu majowego mojego autorstwa. Zapraszam:

[Obrazek: 4kdk.jpg]

[Obrazek: 8qny.jpg]

[Obrazek: az6t.jpg]
Odpowiedz
Tu znalazłam obraz innego oblicza Budapesztu:
http://melyrepules.tumblr.com/tagged/budapest
Cześć i czołem
Odpowiedz
Film Obraz ruchomy Uśmiech

Odpowiedz
Przepraszam ze zasmiecam ten szacowny watek ale mam takie pytanie ... W Jakiej rozdzielczosci winny byc zdjecia tak zeby sie forum nie "rozjechalo" . Bylem w Budapeszcie w marcu tego roku we wrzesniu znow tam lece (swoja droga nigdy podczas swoich podrozy nie odwiedzalem dwa razy tego samego miasta ale Budapeszt ma w sobie to cos ze ... lece znow) i porobilem mase zdjec z ktorymi sie chetnie podziele (co prawda fotograf ze mnie zaden - robie zwykla cyfrowka ale zdjecia Budapesztu w sniegu wyszly calkiem calkiem)
Odpowiedz
Mogą być w każdej - zdjęcia o większym rozmiarze automatycznie zostaną pomniejszone do miniatur. Po kliknięciu w wybraną fotkę można podziwiać ją w pełnym rozmiarze.

Czekamy na Twoje zdjęcia Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Budapeszt rsobka 1 427 08-05-2023, 20:23
Ostatni post: Aattaa
  !5 lipca Budapeszt - "Odzyskaj swoją przyszłość" Waldek 0 439 28-02-2023, 2:04
Ostatni post: Waldek
  Budapeszt w filmie fvg 28 26,730 23-02-2023, 11:48
Ostatni post: alphayash
  Pokaz fajerwerków Budapeszt 27.08.2022 Waldek 0 484 28-08-2022, 0:01
Ostatni post: Waldek
  Kryzys energetyczny zmusza Budapeszt do oszczędności. Waldek 3 665 30-06-2022, 11:50
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości