Budapeszt okiem aparatu - GALERIA
Moziba, poprawkę przyjmuje z pokorąUśmiech
Na pewno masz rację, bo to ja nie znam Budapesztu. Ja robię odkryciaZarumieniony


Wklejam zdjęcie budynku Muzeum Sztuki Stosowanej z widokiem na piękne dachówki. Rzeczywiście jest to inny budynek niż ten ze zdjęcia javina.
Narobiłam zamieszania, przepraszam.

[Obrazek: 2qd4pz5.jpg]
Odpowiedz
Nie wiem jak inni, ale ja się nie gniewam, bo nie odbieram Twoich odkryć jako zamieszania. Powiem więcej: cieszą mnie one, bo wszystkim pozwalają lepiej poznać to piękne miasto.
Odpowiedz
(12-12-2012, 19:42)moziba napisał(a): (...), bo wszystkim pozwalają lepiej poznać to piękne miasto.
No faktSzeroki uśmiech


moziba, dzięki
Odpowiedz
Ten budynek mnie powala mogę sie gapić na niego godzinami New York Palota znajduje sie tam ulubiona kawiarnia min Molnara obecnie jest tam hotel ,tutaj można zajrzeć do wnętrza budynku
http://budapest.boscolohotels.com/
Odpowiedz
(12-12-2012, 12:57)simpul napisał(a): Swoją drogą, zwróćcie uwagę jak google maps pokazuje to miejsce na zdjęciach lotniczych : )))

masz na myśli to sklejenie zdjęć i pofalowany wjazd w most w efekcie? Oczko
Odpowiedz
(13-12-2012, 22:59)Kamjon napisał(a):
(12-12-2012, 12:57)simpul napisał(a): Swoją drogą, zwróćcie uwagę jak google maps pokazuje to miejsce na zdjęciach lotniczych : )))

masz na myśli to sklejenie zdjęć i pofalowany wjazd w most w efekcie? Oczko

W rzeczy samej, sądziłem że Salvadore nie żyje, a tymczasem ma się dobrze i pracuje w google Uśmiech
Odpowiedz
A ja dorzucę od siebie coś, co powaliło mnie na kolana. Absolutnie fantastyczne zdjęcia-kompilacje Węgier kiedyś i dziś!

http://ablakamultra.hu/

Najlepiej oczywiście zacząć od Budapesztu, ale apetyt będzie i tak rósł w mairę przeglądania galerii, gwarantuję Oczko

Na zachętę - dwa zdjęcia:

[Obrazek: 7883753074_ed86ce1b4b.jpg]

[Obrazek: 7433718648_ec31e0432c_b.jpg]
Odpowiedz
Super adres.

Kolaże pierwsza klasa. Zdjęcia są niesamowite.
Montaż jest perfekcyjny, masz rację powala na kolana.

Jak ten świat się zmienia.
Odpowiedz
W klimacie staroci, dorzucam zdjęcie, które zrobiłem kiedyś na Moście Elżuni (i chyba też jedyne moje, do którego pasuje ta kolorystyka):

[Obrazek: buda04.jpg]
Odpowiedz
simpul, niesamowite to zdjęcie!

I ja coś jeszcze podrzucę:

[Obrazek: 2vb9dly.jpg]

Budapeszt, w tle Most Łańcuchowy
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Budapeszt rsobka 1 427 08-05-2023, 20:23
Ostatni post: Aattaa
  !5 lipca Budapeszt - "Odzyskaj swoją przyszłość" Waldek 0 439 28-02-2023, 2:04
Ostatni post: Waldek
  Budapeszt w filmie fvg 28 26,730 23-02-2023, 11:48
Ostatni post: alphayash
  Pokaz fajerwerków Budapeszt 27.08.2022 Waldek 0 484 28-08-2022, 0:01
Ostatni post: Waldek
  Kryzys energetyczny zmusza Budapeszt do oszczędności. Waldek 3 665 30-06-2022, 11:50
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości