Baseny w Tiszaujvaros
(12-06-2017, 10:19)Kinwf napisał(a):
(12-06-2017, 7:55)soma napisał(a): tez nie wiedziałem, choć w Tiszaujvaros na campingu można mieć psa za niewielką opłatą ale to istna męczarnia na zwierzaka...

Mamy małego psiaka. Nie chcemy go na 4 dni zostawiać u znajomych. Na campingu można mieć bo jest info na stronie. Ale nie zostawię jej samej przy namiocie na cały dzień jak pójdziemy na baseny. Wydawali mi się że ludziska bawili się z pupilami na trawie na basenach. Ale nie jestem na 100 % pewna.

jeżdżę do Tiszaujvaros co roku i widziałem te biedne psy ujadające przy namiotach w tym upale, na basen to nie wpuszczają
Odpowiedz
(15-06-2017, 7:35)soma napisał(a):
(12-06-2017, 8:00)marwyk napisał(a): Cena za zjeżdżalnie jest za jeden dzien czy jakoś inaczej liczona - godzina, zjazd

300ft za dzień za osobe

Dziekuje już to sprawdziłem osobiście wczoraj, chyba nawet 400 za cały dzień dostaje się specjalna papierowa bransoletke
Odpowiedz
Wink 
nie sądzę żeby nagle podrożało, ale sprawdzę to za jakieś 2 tygodnie Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Szwagier za 4 osoby dorosłe zapłacił 9200 i wszystkie ze zjeżdżalniami = 4x1900 + 4x400
Odpowiedz
http://www.termal.tujvaros.hu/index.php/...nik/cennik .
Odpowiedz
(16-06-2017, 20:05)marwyk napisał(a): Szwagier za 4 osoby dorosłe zapłacił 9200 i wszystkie ze zjeżdżalniami = 4x1900 + 4x400

Pewnie szwagier z rodziną byli na weekendzie wtedy bilety wstępu są po 2000 ft i kwota ze zjeżdżalniami 9200 by się zgadzała Oczko
Odpowiedz
A ja zapytam bywających w okolicy jeszcze o inne ciekawostkiOczko :
Podpowiedzcie, proszę, dobrą i nie mega drogą restaurację, gdzie można zjeść tradycyjne węgierskie jedzenie ( nie langosze, bo te to sobie sama zrobię Oczko ) i druga sprawa: gdzie w okolicy znajdę targ staroci ( ew. w jakie dni szukać), lub miejsce, gdzie kupię porcelanę itp? Wiem, że dziwne pytanie, ale wybaczcie mi Oczko
Odpowiedz
Hej
W drodze do Rumunii planujemy zatrzymać się na campingu z dostępem do basenów termalnych.
Bierzemy pod uwagę:
  • Tiszaujwaros
  • Tiszafurdo
  • Hajduszloboszlo
Który polecacie? A może jeszcze inny w okolicy?
pozdrawiam
Zuzka
Odpowiedz
Zuzka nie wiemy czego oczekujesz każdemu co innego się podoba wiec trudno coś polecić. Zarówno e Tszaujvaros jak i w Hajduszoboszlo jest fajnie ale to zupełnie inne miasteczka i inne baseny a co do Tiszafurdo to trudno mi co kolwiek powiedzieć bo pierwszy raz słyszę no chyba że chodziło Tiszafured. Jeśli szukasz typowo turystycznej miejscowości z dużą ilością atrakcji a co się z tym wiąże gwarną i tłoczną wybierz Hajduszoboszlo a jeśli zależy Ci tylko na kąpielach w ciepłej wodzie to Tszaujvaros bo oprócz campingu basenów i kilku sklepów nic więcej tam nie ma
Odpowiedz
(07-07-2017, 10:01)zuzka23 napisał(a): ...W drodze do Rumunii planujemy zatrzymać się na campingu z dostępem do basenów termalnych.
Bierzemy pod uwagę:
  • Tiszaujwaros
  • Tiszafurdo
  • Hajduszloboszlo
Który polecacie? A może jeszcze inny w okolicy?
pozdrawiam
Zuzka

polecam > Bihar Termálliget, Berettyóújfalu ... to po drodze do Rumunii Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tiszaújváros eliza1385 16 5,046 21-10-2023, 7:38
Ostatni post: -piotr-
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,568 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,654 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości