Sárospatak
#81
można na tym campingu płacić kartą? byłam na weekendzie ale nie wiedziałam czy można czy nie
Odpowiedz
#82
Można. A jak się nie wie, to można się zapytać recepcjonistki.
Odpowiedz
#83
był ktoś na wegrzech na weekendzie? jak tak to jaka tam pogoda? Uśmiech
Odpowiedz
#84
witam Uśmiech wybieram sie na camping vegardo w sarospatak.czy ktos posiada informacje czy mozna tam zabrac malego pieska?
bede wdzieczna za odpowiedz.pozdrawiam gosia
Odpowiedz
#85
Najlepiej sprawdź to na ich stronie internetowej albo zadzwoń do nich po informację.
Odpowiedz
#86
sprawdzałam na stronie i niestety nie ma informacji na ten temat Uśmiech
dzis też dzwoniłam ale nikt nie potrafił dzis rozmawiać po angielsku a węgierskiego nie znam Smutek
Odpowiedz
#87
Podaj stronę i napiszemy do nich z zapytaniem
Odpowiedz
#88
pisałam też Uśmiech otrzymałam odpowiedz na wszystkie inne pytania ale nadal nie wiem nic na temat pieska Uśmiechnapisałam ponownie i czekam trzeci dzień na odpowiedz...może w koncu odpiszą,mialam po prostu nadzieje ze ktos juz byl w takiej sytuacji i wie Uśmiech
pozdrawiam gosia
Odpowiedz
#89
Smile 
Spróbuj zadzwonić do pani Reginy, to Polka mieszkająca w Szarym, zna świetnie miejscowe realia +36306179471 . Zapraszam do Kisvardy
Odpowiedz
#90
dzięki wielkie za pomoc Uśmiech moze w koncu uda mi sie dowiedziec zanim wyjadę Uśmiech
fajnie wiedzieć że są życzliwi ludzie Oczko
pozdrawiam gosia
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,438 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,366 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,986 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,456 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości