Sárospatak
(24-05-2016, 12:54)Tomeq napisał(a): Witam

Byłem już w Sarospatak kilka razy i wybrał bym się na najbliższy weekend. Czy ktoś może się orientuje czy basen dla dzieci jest już czynny ?

Rowniez wybieram sie w tamte strony na weekendzie mozna by wspolnie wyruszyc. wyjezdzam z jasla
Odpowiedz
Witam

Ja z Rzeszowa ale jeszcze nie wiem na 100% bo to zależy od tego czy basen dla dzieci jest zalany i czy będzie pogoda. Trzeba by kogoś kto by zadzwonił na baseny i zapytał - kto oczywiście zna ich język Uśmiech
Odpowiedz
ja jeszcze biore pod uwage Tiszaujvaros. niestety nie znam jezyka.

ja jeszcze biore pod uwage Tiszaujvaros. niestety nie znam jezyka.
Odpowiedz
Odpowiedź:

Cytat:Dear ...
Now is working the thermal pool and pool near the slider. At the weekend
will work the acapulco, the tanmedence and the uszoda also.

W zapytaniu wspomniałem też o funkcjonowaniu dziecięcego. Z takiej odpowiedzi obawiam się, że nie będzie czynny.
Te dwa ostatnie z węgierskimi nazwami to te pod namiotem - chłodny pływacki i ciepły do nauki pływania. Oczywiście na pewno namiotu już nie ma. Ten obok zjeżdżalni to - wiadomo - duży otwarty pływacki.
Odpowiedz
Witam

To kiepsko ...

Napisali "Now is working" więc może w odpowiedzi zapytaj ich kiedy będzie czynny basen dla dzieci.
Odpowiedz
Odpowiedzieli mi, że wszystkie baseny poza dziecięcym czynne. Mimo wszystko się wybiorę. Pociechy można pluskać w pozostałych basenach. Ten dzieciecy rewelacyjny dla niemowlaków.
Odpowiedz
(24-05-2016, 14:32)trufek napisał(a): ja jeszcze biore pod uwage Tiszaujvaros. niestety nie znam jezyka.

Mam dobrą wiadomość dla Ciebie (na podstawie strony http://www.termal.tujvaros.hu).
Baseny na kąpielisku Strandfürdő w Tiszaújváros są czynne od 21. maja b.r.
Odpowiedz
Potwierdzam, dzieci dobrze sobie radzą w płytkich dolnych basenach z bełkotkami, mogą być tu z nimi dorośli - być może wynika z tego mała popularność baseników typowo niemowlęcych i ich ograniczona czynność.
Zdjęcie sprzed roku:

[Obrazek: 7a645304dfb9aa86.jpg]

POST SPRZED ROKU
Odpowiedz
Tak, tylko tam nie można puścić dzieci samych a na basen dla dzieci można puścić samych, jest ratownik, tylko czasem trzeba zerknąć co tam wyprawiają Uśmiech

A coś pogoda nie pewna więc nie wiem czy coś wyjdzie z wyjazdu.
Odpowiedz
(24-05-2016, 14:16)Tomeq napisał(a): Witam
Ja z Rzeszowa ale jeszcze nie wiem na 100% bo to zależy od tego czy basen dla dzieci jest zalany i czy będzie pogoda. Trzeba by kogoś kto by zadzwonił na baseny i zapytał - kto oczywiście zna ich język Uśmiech

Oto odpowiedź mailowa ze źródła (pytałem o baseny, które od 26. maja będą czynne):
26 i 27 maja będą czynne baseny: termalny, basen wielofunkcyjny (ze zjeżdżalnią) i basen acappulco. Od 28 maja będzie czynny basen pływacki i basen do nauki pływania. Niestety basen dla dzieci nie będzie funkcjonował.

(Flaga węgierska Május 26-én és május 27-én a termálmedence, a többcélú (csúszdás medence), és az acappulco medence fog üzemleni. Május 28-tól üzembe helyezik az úszó-és a tanmedencét is. A gyerekmedence sajnos még nem fog üzemelni.)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,444 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,367 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,995 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,457 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości